LNK eteryje – naujas Rūtos Mikelkevičiūtės partneris
Parašė Zaliukas· March 29 2014 17:39:25
LNK kartu su organizacija „Gelbėkit vaikus“ siekia ištiesti pagalbos ranką labiausiai pažeidžiamoms Lietuvos šeimoms, kiuriose dėl skurdo ir sunkių gyvenimo sąlygų vaikai nėra iki galo aprūpinami reikalingiausiais dalykais - nuo tinkamų gyvenimo sąlygų iki išsilavinimo.
Šeštadienį 19 val. LNK. kvies prisidėti prie paramos akcijos „Gelbėkit vaikus“ ir savo gerumu palaikyti prastomis sąlygomis gyvenančias šeimas.
Pagalbos ranką išties populiariausia LNK laida „Valanda su Rūta“. Rūta Mikelkevičiūtės laidos studija taps beveik neatpažįstama – iš jos bus transliuojamas paramos renginys su koncertu ir tiesioginiais jungimaisis iš Lietuvos dienos centrų.

Rūtos Mikelkevičiūtės partneriu vienam vakarui taps LNK laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas.
„Tai – puiki televizijos partnerė, visada svajojau su ja padirbėti. Tiesa, už rankos Rūtos nepalaikysiu, nes mano darbas bus tiesioginiame eteryje aplankyti net tris „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus Bagaslaviškyje, Ukmergėje ir Širvintose. Todėl tiesioginis eteris man tęsis net kelis šimtus kilometrų“, - pasakoja Žygimantas.
Laidos vedėjui ne kartą teko bendrauti su vaikais, kurie patenka į globos namus. „Dienos centrai tam ir reikalingi, kad padėtų probleminėms šeimoms, kad iš jų nebūtų paimti vaikai ir neatiduoti į vaikų globos namus. Graudu, kai teko kalbėtis su vaikų namų vaikais apie tai, kad jie jau galvojo apie savižudybes“.
Renginio metu savo pasirodymus ir paramą vaikams dovanos „Pop ladies“, „Studentės“, Božolė choras, specialų numerį atliks netikėtas Vaidos Genytės bei Ruslano Kirilkino duetas. Taip pat scenoje pasirodys „Džentelmenai“, grupė „Pikaso“, E.Jennings bei Jurgis Didžiulis, neseniai susižadėję Katažina Nemycko ir Deividas Zvonkus ir kiti.

Savo paramą visi norintys gali išreikšti jau dabar, aukodami VO „Gelbėkit vaikus“ globojamoms šeimoms ir dienos centrams trumpaisiais numeriais 1417 (auka – 5 Lt) ir 1418 (auka – 10 Lt) bei pervedant norimą sumą aukojimo portale www.aukok.lt.