„Auksiniuose svogūnuose“ paaiškės, kokiais gyvūnais ankstesniame gyvenime buvo garsiausi politikai
Parašė Zaliukas· April 01 2014 12:06:06
Lietuvą kiekvieną balandžio 1-ąją juokinanti „Auksinių svogūnų“ ceremonija - jau rytoj. Tiesioginė grandiozinio renginio transliacija prasidės 19.30 tiesiogiai per LNK. Šįkart paranormalų Lietuvos politinį ir visuomeninį gyvenimą nušviesiantys Svogūnai žiūrovus nukels ten, kur jie dar niekada nebuvo.

„Žmones visada domina tai, kas yra ar buvo anapus. Ypač smalsu sužinoti apie tuos, kurie visada sukasi dėmesio centre. Kam neįdomu sužinoti, kokiu gyvūnu ankstesniame gyvenime buvo Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis – žuvimi ar žinduoliu? Ir ką jam yra padarę brakonieriai, kad jis taip baisiai ant jų pyksta?“ – šypsosi ceremonijos vedėjas Arūnas Valinskas.

A. Valinskas žada, kad LNK žiūrovams paaiškės, kokiu gyvūnu buvo ir premjeras Algirdas Butkevičius, Bronius Bradauskas, Artūras Zuokas ir net Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė. Beje, vienai iš trijų valstybės vadovių ceremonijos rengėjai negaili pagyrų: „Be jokios abejonės, Seimo pirmininkė yra viena iš ryškiausių mūsų favoričių. Ponia L. Graužinienė yra linksma, drąsi ir charizmatiška politikė.“

Politikos reiškinius scenoje vaikys ir visas būrys scenos žvaigždžių. Visai kitokių nei esame įpratę matyti.

„Štai grupė „Džentelmenai“ taps vaiduoklių gaudytojais, o kitame pasirodyme virs paprasčiausiais piemenimis, kurie ganys Ireną Starošaitę. Įdomu, ką pasakys Žilvinas Žvagulis, jei sostinės meras Artūras Zuokas ims priekabiauti prie jo žmonos?“, − intriguoja „Auksinių svogūnų“ vedėjas.

Per ceremoniją paaiškės ir tai, kas iš tiesų yra Ruslanas Kirilkinas – kentauras, feniksas, ar undinė.