Naujame projekte Vitalijus Cololo atskleidė talentą groti lūpine armonikėle... nosimi
Parašė Zaliukas· April 10 2014 14:23:20
Mums visiems gerai pažįstamos pramogų pasaulio įžymybės netikėtai ėmė ir atskleidė savo slaptus gebėjimus. Ar žinojote, kad Vitalijus Cololo ne tik puikus humoristas, o ir puikiai moka groti lūpine armonikėle? Ir ne bet kaip, o nosimi! O kad „X Faktoriaus“ laimėtojas Žygimantas Gečas geba ne tik gerai dainuoti, o ir pripūsti balioną... ausimi!? Savo fantastinius sugebėjimus išdrįso atskleisti ir TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys bei „X Faktoriaus” dalyvė Anžela Adamovič, o Saulius Prūsaitis pademonstravo, kaip galima atlikti neįtikėtinus dalykus lūpomis.

Šie ir kiti žymūs žmonės savo slaptais talentais pasidalino pristatydami naują video žinių portalo www.zinios.lt internetinį konkursą „#Lietuvos talentai“. Kaip jiems sekėsi demonstruoti savo sugebėjimus − galima pamatyti šiame klipe.

„Šis konkursas yra dalis populiariojo TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“, kurio atrankos prasidės jau visai netrukus. Tačiau kol pradėsime talentų ieškoti visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, kviečiame visus norinčius ir turinčius talentą dalyvauti naujame internetiniame konkurse. Čia kiekvienas gali labai paprastai parodyti kokį nerealų talentą turi. O tai padaryti labai paprasta. Nufilmavai, nusiuntei video ir gali tikėtis, kad tavo kišenėje atsidurs 1000 eurų prizas!“, − sako Saulius Urbonavičius-Samas, kuris bus vienas iš internetinio konkurso komisijos narių.

Internetinio www.zinios.lt konkurso sąlygos labai paprastos. Tereikia nufilmuoti ką įdomaus ir talentingo mokate padaryti, klipuką įkelti į dalyvio anketą ir laukti komisijos įvertinimo.

Tai gali būti bet kas – taip greitai pasakyta greitakalbė, kad žmonės net nespėja susigaudyti, arba gebėjimas kalbėti normaliai ir atbulai tuo pačiu metu, arba talentas sutrepsėti klumpakojį su viena koja. Tereikia nusifilmuoti ir atsiųsti.

Konkursui savo talentus galima siųsti iki š.m. gegužės 1 d., o nugalėtojas bus paskelbtas š.m. gegužės 19-ąją. Daugiau informacijos apie konkursą ir jo eigą galima rasti čia.