Živilė Vaškytė po motinystės atostogų grįžta į LNK eterį, ją pavadavusi Indrė Skučienė darbo pasiūlymų kol kas neturi
Parašė Zaliukas· April 18 2014 12:49:40
Iš karto po Velykų, antradienį, Živilė Vaškytė tars „Labas vakaras, Lietuva“. Žinoma žurnalistė po motinystės atostogų grįžta vesti populiarios LNK pavakario informacinės laidos.

Pastarąsias savaites Živilės dienotvarkę papildė vizitai pas siuvėjus – laidos vedėjai kuriami nauji švarkeliai, palaidinės. Laidos vedėjos garderobą papildys sodrios, ryškios spalvos – Živilės grįžimas į eterį sutampa su žydinčiu pavasariu, sezonų kaita, gamtos atbudimu.

„Norėjau dar labiau pakeisti savo įvaizdį, galbūt pasitrumpinti plaukus, bet kirpėjai atkalbėjo. Daugiau pasikeitimų nebus. Nebent tai, kad būsiu gerokai sulieknėjusi. Juk dirbau eteryje beveik iki pat paskutinių dienų prieš gimdymą“, – juokiasi Živilė Vaškytė.

Žurnalistė sako per pertrauką nenutolusi nei nuo šalies politinių įvykių, nei nuo žinių tarnybos gyvenimo. „Dažnai įsijungdavau „Labą vakarą, Lietuva“, man buvo įdomu, kaip sekasi kolegoms, kas naujo laidoje, Lietuvoje ir pasaulyje“, – sako Živilė.

Ž. Vaškytė tikina prieš grįžimą į eterį nejaučianti streso. „Gera grįžti į tą kolektyvą, kuris tavęs laukia, kuriuo tu pasitiki. Prisipažinsiu – laukiu, kol vėl eisiu į darbą“.

Mažąją Fridą kartu su vyru muzikantu Edgaru Lubiu auginanti Živilė sako dukrą paliksianti vyro globai. „Šis darbas dėkingas dar ir tuo, kad neužima visos darbo dienos, todėl dukrą teks palikti kelioms valandoms. Manau, kad Edgaras dar labiau susidraugaus su Frida, bus dar stipresnis judviejų ryšys, gal ji net taps tėčio mergaite?“ – šypsosi Živilė, po motinystės atostogų vėl grįžtanti į tiesioginę LNK informacinę laidą „Labas vakaras, Lietuva“, kuri rodoma darbo dienomis 17 val.

Indrė Skučienė darbo pasiūlymų neturi

Anksčiau laidą „Labas vakaras, Lietuva“ kartu su Pauliumi Skuču vedė jo žmona Indrė Kuodytė-Skučienė. Žmonės.lt P.Skučas patikino, kad Ž.Vaškytei grįžus į darbą Indrė laidos žiūrovams nebepasirodys. „Tai – natūralus procesas. Živilė grįžo iš atostogų, o Indrė yra atvira gyvenimo galimybėms“, – sakė žurnalistas.

Pati Indrė taip pat sakė laukianti darbo pasiūlymų, tačiau jų kol kas dar neturi. „Planuoju paatostogauti. Kone 7 mėnesius su Pauliumi labai intensyviai dirbome ir išleisti vienas kitą atostogų nei pavyko, nei buvo noro. O dabar kartu atostogauti galimybę turėsime, po to imsiu ieškoti darbo variantų. Kol kas dar negalvojau, ką reikės veikti - nauji dalykai mano gyvenime prasidės artėjant vasarai“, - sakė ji.