Ieško naujų dalyvių TV projektui
Parašė Zaliukas· April 24 2014 15:02:12
Apie tai, kad muzikinis TV projektas „Lietuvos balsas“ jau nuo rudens trečiąkart drebins LNK eterį ir kvies prie ekranų tuos, kurie iš muzikinio šou tikisi aukščiausios kokybės, geriausių balsų ir įdomiausių asmenybių, DELFI jau skelbė prieš mėnesį. Antradienį paskelbta dalyvių atranka.

Daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio šalių rodomo „The Voice Of...“ projekto, kuris prie TV ekranų traukia milijonus žiūrovų, kūrėjai ir LNK televizijos atstovai nedvejodami jungė žalią šviesą dar vienam sezonui Lietuvoje.

„Lietuvos balso“ antras sezonas įtikinamai parodė, kad ši laida yra pagrindinė Lietuvos balsingo jaunimo kalvė, jų talento vertintoja ir prestižo žyma tolimesnėje karjeroje. Todėl nė sekundei nebuvome suabejoję dėl trečio sezono buvimo mūsų bangomis ir esame tikri jo pakartotina sėkme“, - sako LNK programos direktorius Aivaras Prancūzevičius.

„Nekantriai laukiame starto. Trečiąjį sezoną pasitinkame su naujomis idėjomis ir ta pačia aukšta kokybine kartele. Neketiname sustoti puoselėti gyvos muzikos skambesio mūsų šalyje. Talentų atranka jau prasidėjo. Drąsinu visus Lietuvos žmones, kurie tyliai ar garsiai svajoja dainuoti didžiojoje scenoje – nepabijokite ateiti į atrankas, nesivaržykite parodyti savo balso, mes nekantraujame jį išgirsti! – kviečia „Lietuvos balso“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Tarptautinė atrankų komisija ne tik įvertins jūsų balsą, bet ir padės pasirengti aklosioms perklausoms.