Aktorė E.Gabrėnaitė prabilo apie romaną su jaunesniu vyru
Parašė Zaliukas· April 25 2014 11:12:05
„Nė kiek nesigailiu, dėl to, kas buvo. Kai tai įvyko, turėjau visai kitų planų – išvažiuoti iš čia, bet likau“ – apie iki šiol nutylėtą romaną su gerokai jaunesniu vyru laidoje „Kitoks pokalbis“ prabyla teatro žvaigždė Eglė Gabrėnaitė.

Aristokratiškų šaknų aktorė prisipažįsta supratusi, kad gyvenime negali turėti visko: „Galiu svajoti, kaip guliu šalia baseino, gražuolis blondinas – man visada patiko blondinai – atneša man atsigerti, už durų stovi Spielbergas, prašydamas, kad kažką suvaidinčiau, aplinkui laksto vaikai ir penki dalmantinai. Bet tiesa yra tokia, kad kažko visada nebus: arba baseino, arba blondino, arba Spielbergo“.

Garsi aktorė prisipažįsta visuomet svajojusi apie didelę meilę, tačiau gyvenimas privertė sakyti „ne“ ne tik svajonių vaidmenis siūlantiems režisieriams, bet ir vyrams. „Kiti sako, reikia nuleisti kartelę, o aš negaliu – su metais ta kartelė vis kyla. Man reikia arba visko, arba nieko“, – atvirauja E.Gabrėnaitė.

„Jinai labai visų mylima, kad vyrai jos nemylėtų, aš net neįsivaizduoju“ – apie artimos bičiulės ir kolegės jausmus pasakoja žinoma aktorė Nijolė Narmontaitė.

Apie teatro primadonos E. Gabrėnaitės meilę, vyrus ir vienatvę – laidoje „Kitoks pokalbis“ penktadienį, balandžio 25 d., 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Laidos „Kitoks pokalbis“ transliaciją ir visų praėjusių laidų įrašus galite žiūrėti internetiniame „Lietuvos ryto“ televizijos puslapyje http://tv.lrytas.lt.