Įspūdingai I. Stumbrienės suknelei sukurti prireikė 2 kilogramų karoliukų
Parašė Zaliukas· April 29 2014 10:46:45
Jau kitą ketvirtadienį, gegužės 1 dieną, žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai išvys specialų mados projektą „Madam pareis vėliau su...“ 17.20 val. eteryje spindės dizainerio Liutauro Salasevičiaus prabangių vakarinių suknelių kolekcijos „Šou“ modeliai ir bus parodytos iki šiol nematytos akimirkos iš renginio užkulisių. Pirmą kartą L. Salasevičiaus kolekcijos modeliu tapo žinoma verslininkė Inga Stumbrienė.

Žinomai moteriai dizaineris pasiuvo išskirtinę suknelę. „Ingos suknelę kūriau, matyt, ilgiausiai iš visų – daugiau nei mėnesį. Pasiuvus ir pasikvietus Ingą pasimatuoti, paaiškėjo, kad reikia suknelę sumažinti, tai ir vėl čiupau adatą... O ką jau kalbėti apie 2 kilogramus baltų karoliukų, kuriuos reikėjo prisiūti prie suknelės“, – pasakoja L. Salasevičius.

Įspūdingas drabužis, kuriuo ant podiumo puikavosi I. Stumbrienė – ne tik daug laiko pareikalavęs, bet ir daugiausia sveriantis šios kolekcijos kūrinys. Atvykusiai paskutinį kartą pasimatuoti suknelės Ingai dizaineris juokavo: „Atsargiai, suknelė tikriausiai sveria daugiau už tave pačią.“

L. Salasevičiaus kolekciją ant podiumo demonstravo ir kitos žinomos damos, papuoštos ne mažiau puošniomis ir šventiškomis suknelėmis. Su suknele-transformeriu pasirodė dainininkė Natalija Bunkė, dainininkė Šorena pristatė ištaigingą, žemę siekiančią baltą suknelę, o įspūdingą smaragdo spalvos suknelę demonstravo aktorė Vaida Būtytė. Šiame šou pasirodė ir „Naujos Pupytės“ grupės narės: Oksana Pikul-Jasaitienė, Vita Pliadytė, Skaistė Steikūnaitė ir Neringa Šiaudikytė.

Dizaineris visada kiekvieną suknelę kuria rankomis ir išskirtinai tik tam modeliui, kuris demonstruoja apdarą. Įsitikinti suknelių prabanga ir unikalumu TV3 žiūrovai galės jau gegužės 1-ąją 17.20 val. specialiame mados projekte „Madam pareis vėliau su...“

Mados projekto „Madam pareis vėliau su...“ anonsą galite pamatyti čia.

„Madam pareis vėliau su...“ – jau gegužės 1-ąją 17.20 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!