Lietuvos rekordo siekianti muzikos grupė žada dainuoti ištisas 24 valandas
Parašė Zaliukas· April 29 2014 14:22:44
Jau rytoj, trečiadienį, balandžio 30 dieną, 17.00 val. laukia išskirtinis įvykis šalies muzikinėje padangėje. Kaune muzikos grupė „Belkanto“ sieks ilgiausio Lietuvoje dainavimo rekordo. Žadama, kad pasirodymas truks ištisą parą. Šį neeilinį įvykį kviečia stebėti ir vaizdo naujienų portalas Žinios.lt: internautų laukia nenutrūkstama 24 valandų trukmės tiesioginė transliacija. Rekordo siekimą stebės ir ilgiausio dainavimo trukmę fiksuos agentūra „Factum“.

Kaune „Pramogų oazėje“ vyksiančio rekordinio renginio organizatorius, TV3 žiūrovams puikiai pažįstamas iš projekto „Šuolis“, Gediminas Juodeika žada, kad žiūrovai ir internautai išvys ne tik rekordo siekimą, bet ir žinomų dainininkų, šokėjų bei iliuzionistų pasirodymus.

Rekordo siekiantys dainininkai Donatas Augys ir Giedrius Venckūnas galės ilsėtis tik po dešimt minučių per valandą. Maža to, grupės „Belkanto“ lyderis Donatas žada, jog nė viena daina maratone nebus sudainuota du kartus.

Kas valandą, kol rekordo siekėjai ilsėsis, scenoje juos trumpai pavaduos svečiai – dainininkai Egidijus Sipavičius, Mindaugas Mickevičius-Mino, grupės „16 Hz“ ir „16 Hz Tribute“, „Viva Dance“ šokėjos, mentalistas Nicholas Kin, humoristai Raimondas Šilanskas ir Aleksandras Karpavičius.

Ilgiausiai grupei „Belkanto“ yra tekę dainuoti dvylika valandų. Iki šiol ilgiausias koncertas Lietuvoje truko 16 valandų (17.20 val. su pertraukomis). Ar „Belkanto“ pavyks pagerinti šalies rekordą ir įeiti į istoriją, pirmieji sužinos renginio svečiai ir vaizdo naujienų portalo Žinios.lt lankytojai. Rekordo siekti pradedama rytoj 17.00 val.