„Chorų karų“ pusfinalis: E. Seiliaus duetas su dukra ir K. Stungytės šokiai
Parašė Zaliukas· April 30 2014 22:47:48
Šio ypatingo sekmadienio, Motinos dienos, vakarą 19.30 val. tiesioginiame TV3 televizijos eteryje gražiausias dainas mamoms dovanos galingieji „Chorų karai“. Projekto pusfinalyje susitiks trys stipriausi chorai: Astos Pilypaitės Alytaus miesto „Dežavu“ choras, Kauno miesto „Žalgirio choras“, vedamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“, ir Kėdainių miesto choras „Senamiestis“, kuriam diriguoja Arno Švilpausko „Daumantų kapela“. Intriguoja ne tik klausimas, kas iškovos bilietą į superfinalą, bet ir ypatingi laidos svečių bei vedėjų pasirodymai.

„Chorų karų“ kūrėjai prasitarė, jog laidą sekmadienį pradės solistas Edmundas Seilius su dukra Barbora, dovanodami dainą visoms mamoms. Chorai mamas sveikins tokiomis dainomis, pagal kurias galima ne tik linguoti, bet ir šokti, nes sekmadienį projektas skelbia šokių diena. Chorai su projekto vedėju Mindaugu Stasiuliu ruošia pasirodymą pagal grupės „Black Eyed Peas“ dainą „I Gotta Feeling“. O vedėja Karina Stungytė čia pat demonstruos savo choreografinius sugebėjimus. Daugelis nežino, kad aktorė, TV3 projekto „Chorų karai“ vedlė Karina net dešimt metų paskyrė šokiams.

Pergalės siekiantis Alytaus miesto choras pasirinko Jennifer Lopez dainą „Let‘s Get Loud“, kuri jiems ypač tinka. Juk jau nuo pat pirmos laidos alytiškiai savo choreografiniais sugebėjimais stebina visus. Kauniečiai užkrės afrikietiškais ritmais, o Kėdainių atstovai pasirinko Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ lyrišką dainą „Baltas brolis“, žadėdami, kaip patys sako, „moderniai liaudišką valsiuką“.

Bendrą naują dainą su chorais pristatys dainininkė Mia. TV3 projekto scenoje pasirodys ir praėjusių metų chorų generolės – muzikinis projektas „ŠarkA“.

„Chorų karai“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per žiūrimiausią televiziją TV3!