R. Ščiogolevaitė: Marijau, tau laikas turėti vaikų
Parašė Zaliukas· June 04 2014 16:02:37
TV3 tęsia tradiciją atrasti ir užauginti išskirtinius šalies talentus. Jau ketvirtąjį kartą Lietuvoje siaučia projekto „Lietuvos talentai“ virusas.

Naujojo sezono „Lietuvos talentų“ pirmąsias atrankas šturmuoja kaip niekad gausus dalyvių būrys, o jų pasirodymus vertina patyrusių teisėjų trijulė – televizijos asmenybės: projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, dainininkė Rūta Ščiogoliovaitė-Damijonaitienė ir dainininkas Marijus Mikutavičius. Jie negaili sparnuotų frazių ne tik dalyviams, bet ir vienas kitam.

Vienai „Lietuvos talentų“ atrankos dalyvei po jos pasirodymo beklausant teisėjų komentarų niekaip nepavyko nuslopinti kylančio kosulio. Teisėjas M. Mikutavičius užlipo ant scenos, priėjo prie dalyvės ir pasisiūlė ją palydėti į užkulisius, kad mergaitė galėtų deramai atsikosėti. Išvydusi šį draugišką Marijono poelgį, jo kolegė Rūta sureagavo vienareikšmiškai: „Marijau, tau laikas turėti vaikų!“

Vertinant pirmosios atrankos dalyvių pasirodymus, komisijos narių nuomonės neretai išsiskyrė. Po vieno pasirodymo M. Mikutavičius pareiškė, jog atsisako dirbti su R. Ščiogolevaite, ir juokaudamas prašė prodiuserio ją pakeisti kuo nors kitu. Į šiuos Marijono žodžius Rūta atsakė replikuodama projekto kolegai, neva jis „neatlaikė vienos mažos Ščiogolevaitės“.