Išbandymas serialo „Inspektorius Mažylis“ komandai – veterinaro kabinetas
Parašė Zaliukas· June 11 2014 23:49:04
Žiūrimiausios televizijos TV3 naujausiame lietuviškame seriale, rodomame trečiadieniais 20.00 val., „Inspektorius Mažylis“ įdomius ir sudėtingus vaidmenis, kaip žinia, atlieka ne tik garsiausi Lietuvos aktoriai, bet ir talentingi vokiečių aviganiai. Vienam jų teko dalia vaidinti scenoje, kuri nepaliks abejingų nei suaugusių, nei mažųjų žiūrovų.

Inspektoriaus Andriaus Mažylio šuo Mažylis TV3 seriale susidurs su mirtinu pavojumi ir net atsidurs ant operacinio stalo. Maža to, keturkojo herojaus gyvybei iškils rimtas pavojus dėl vieno nedorėlio klastos. Žiūrovams beliks spėlioti, kuris nedorėlis išdrįso itin niekšingai pasielgti – pasiūlyti nuodų keturkojui pareigūnui, ir sekti serialo scenarijaus vingius.

„Inspektoriaus Mažylio“ kūrėjai sako, kad vaidinti kovą dėl gyvybės nebuvo lengva nei šuniui, nei žinomiems aktoriams. Linksmasis keturkojis Mažylis visai nenorėjo įsijausti į ,,merdinčiojo“ vaidmenį ir, kaip ir visi šunys, tikrai nesidžiaugė scena – veterinaro kabinetu. Keturkojis muistėsi, nenorėjo gulėti ir veržėsi sprukti į lauką.

Greitai TV3 žiūrovai išvys šią dramatišką seriją ir sužinos, kaip viskas baigėsi.

Serialas „Inspektorius Mažylis“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3 ir TV3 Play!