Pirmadienis – ne visada sunki diena
Parašė Zaliukas· May 22 2006 15:56:23
Įsijautė švęsti

Kas pasakė, kad pirmadienis – sunki diena? Tik žmogus, neturintis fantazijos.

Šį teiginį, kaip ir kiekvieną pirmadienio vakarą, 19 val. 10 min. per TV3 bandys patvirtinti pramoginė laida „Be tabu“ savaitė.

Per Velykas ir Motinos dieną Lietuvos piliečiai turėjo du laisvus pirmadienius. Atrodo, kad juos švęsti tapo įpročiu.

Tuo įsitikino „Be tabu“ komanda, pirmadienį po švenčių atvykusi į vieną sostinės gydymo įstaigų. 14 valandą čia ūžė puota ir skimbčiojo taurės.

Puotos – viena mėgstamiausių „Be tabu“ temų. Iš pradžių medikai ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai net nesuvokė, kad juos, švenčiančius kolegos jubiliejų, filmuoja ne draugai ar giminaičiai, o televizija. Po to buvo per vėlu. Vaišių dalyviams teko grįžti prie darbų – pas ligonius.

Kuklus žavesys

Mylimiausiu praėjusių metų politiku „Be tabu“ savaitės išrinktas Darbo partijos narys milijonierius Antanas Bosas laidai svetingai atvėrė savo būsto Palangoje duris.

Jį puošia medžio inkrustacijos ir židiniai. Lauke šeimininkas parodė zoologijos sodą su salamandromis, papūgomis, kanarėlėmis, šunimis ir katėmis.

Čia įrengti keli tvenkiniai, kuriuose plaukioja auksiniai karpiai. Ši rausvos spalvos žuvis kainuoja apie 800 litų.

Svečių pageidavimą jų paragauti iškeptų šeimininkas praleido negirdomis. Tačiau iš kuklios A.Boso buveinės žurnalistai išėjo skaniai pamaitinti.

„Be tabu“ žmogus

Pagaliau paaiškės, kas taps praėjusių metų „Be tabu“ žmogumi. Jį šį kartą rinko žiūrovai, kurie pamatė 10 serijų apie trijų pretendentų nuotykius Gran Kanarijoje.

Antanas ir Sėkla surinko po penkis balsus, o Brigita papuošė vyrų kompaniją.

Visi jie patyrė smagių nuotykių. Brigita iki pat kelionės pabaigos išsaugojo nepakantumą Antanui. Šis liko abejingas seksualiai merginai ir tvirtino, kad jam labiau patinka paslaptingos Gambijos moterys.

Antanas kurorte jautėsi, kalbėjo ir elgėsi kaip marsietis. Vaikinas atsigaudavo tiktai gavęs progą padainuoti koncerte. Sėkla demonstravo toleranciją, retsykiais virstančią būsena „dzin“.

Kam atiteks tradicinis „Be tabu“ apdovanojimas – lazda su bronzine ožio galva, – paaiškės šio pirmadienio vakarą. Žiūrovai spręs, kam atiduoti paskutinį – lemtingą šeštąjį balsą.