„Lietuvos balso“ trečiasis sezonas suvienijo 300 pramogų ir televizijos verslo profesionalų
Parašė Zaliukas· June 17 2014 13:53:34
Ypač moderni, atnaujinta scena, galingiausia garso ir šviesų technika, net 13 visa fiksuosiančių kamerų ir daugiau nei 20 lokacijų – nuo pagrindinės filmavimo aikštelės iki poilsio kambarių ir kiemelio mokytojams – visa Teatro arena tapo „Lietuvos balso“ arena. Prie šio projekto šiemet dirba daugiau nei 300 pramogų ir televizijos verslo profesionalų.

„Mūsų projekto užkulisiai šiuo metu primena milžinišką dūzgiantį avilį – laukiame starto kaip didžiausios šventės, – praneša projekto prodiuseris Gediminas Jaunius. – Nauja scena, nauji galingiausi Lietuvos balsai, visos emocijos, kurias tik gal patirti žmogus – jau šiandien sprogdinsime tai, kam ruošėmės visus metus. Šis sezonas, be jokios abejonės, bus galingiausias ir emocionaliausias”

Šiuo metu arenoje pirmiesiems filmavimams jau ruošiasi ir projekto vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, specialieji reporteriai Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis bei didžioji naujiena – stebuklingasis magas, galybės fanų širdis jau užkariavęs Rokas Bernatonis – jam patikėta speciali misija užburti magija ir dovanoti visas emocijas Teatro arenoje susirinkusiems „Lietuvos balso“ žiūrovams.

Galingiausiais balsais pasaulį žavintis, daugiau nei 50 šalių rengiamas televizinis formatas „The Voice of…“, Lietuvoje pradeda trečiąjį sezoną – šiandien Teatro arenoje Vilniuje pradedamas Aklųjų perklausų filmavimas. Kas bus tie pirmieji laimingieji, kuriems projekto mokytojai – Katažina Nemycko, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis bei Inga ir Arūnas Valinskai ištars „Taip“?

„Trys dienos, šešios Aklosios perklausos, beveik šimtas muzikinių pasirodymų ir tiek pat virpančių širdžių – toks galingas mūsų projekto birželis, – džiaugiasi G. Jaunius. – Absoliučiai viskas mūsų projekte gyva – nuo garso, balso iki emocijų. Galiu tik įsivaizduoti, kaip naujų dalyvių pasirodymų laukia projekto mokytojai ir būsimų dalyvių artimieji – visiems tik norisi palinkėti susikaupimo, pasitikėjimo savimi ir sėkmės!“

Primename, kad „Aklosios perklausos“ bus filmuojamos birželio 16, 17 ir 19 dienomis „Teatro arenoje“. Bilietai į filmavimus parduodami www.ticketpro.lt.