„Radistams“ – kultinio TV šou vairas
Parašė Zaliukas· June 19 2014 14:59:30
LNK televizija įsigijo licenciją Lietuvai kurti Didžiosios Britanijos TV projektą „Saturday Night Takeaway“. Šiam šou ne kartą plojo „BAFTA“, „British Comedy Awards“, „UK National Television Awards“ ir kitų svarbiausių TV apdovanojimų ceremonijų publika, dėl jo jau daugiau nei dešimtmetį iš proto kraustosi kone visa Didžioji Britanija. Lietuviškąją „Saturday Night Takeaway“ versiją, DELFI šaltinių žiniomis, patikėta vesti populiariam pramogų pasaulio duetui – Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui.

LNK programos direktorius Aivaras Prancūzevičius anksčiau yra sakęs, kad „Saturday Night Takeaway“ formatas idealiai tinka savaitgalio vakarui, nes skirtas pačiai plačiausiai auditorijai: „Šis šou apima visą spektrą žanrų - nuo loterijų iki varjetė, nuo muzikinių pasirodymų iki šmaikštaus žinių formato, nuo žvaigždžių svečiuose iki žiaurių jų „išdūrinėjimų“ . Nenuostabu, kad šis šou jau dešimt metų rodomas Britanijoje, o formatas plačiai keliauja po pasaulį, jį įsigijo net milžinė Kinija, šou rodomas Belgijoje, Ukrainoje“.

Populiariajam „Saturday Night Takeaway“ šou pasakyti „ne“ nedrįsta ir didžiausios pasaulio žvaigždės – kaskart šis šou stebina muzikiniais pasirodymais, šmaikščiausiais interviu, prizais. Šiame šou jau dalyvavo Kylie Minogue, Kevinas Costneris, Victoria Beckham, Simonas Cowelas, Quentinas Tarantino, Uma Thurman, Kate Hudson, Jessica Alba, Alas Murrey, Paris Hilton, Sharon Osbourne, Lewisas Hamiltonas, Robbie Williamsas, Michale Bubble, Katie Price, Mila Kunis, garsiausios muzikinės grupės ir net įtakingiausi šalies politikai.

Tiesa, apie šio šou transliacijų startą buvo pranešta dar vasario mėnesį, tačiau ši programa TV ekranų pavasario sezone taip ir nepasiekė.