„Meilė ar pinigai?“ dalyviai trokšta sugrįžti į rojų
Parašė Zaliukas· July 04 2014 23:19:41
Jau nuo liepos 14 dienos pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – karščiausias vasaros realybės šou „Meilė ar pinigai?“ Televizijos premjera žada neišdildomus įspūdžius, Gran Kanarijos karštį, romantiškus pasimatymus ir beužsimezgančią meilę. „Meilė ar pinigai?“ herojai – jauni, patrauklūs, įdomūs, trokštantys nuotykių, tačiau labai skirtingų charakterių. Tiesa, juos vienija bendras noras: grįžę iš Ispanijos saulėtosios salos, kurioje buvo filmuojamas šou, jie trokšta vieno – sugrįžti į rojų.

Socialiniuose tinkluose iš karto po filmavimų ėmė mirgėti realybės šou dalyvių žinutės „Sugrąžinkite mus į rojų!“, „Šou buvo nuostabus“, „Nepamirštama patirtis, su nuostabiais įspūdžiais iš rojaus grįžtame į realybę“, „Jaučiuosi pabuvojusi tarsi kitoje planetoje“ ir t.t.

Kiekvieną savaitę premjeroje „Meilė ar pinigai?“ dėl simpatijų ir galimybės „užsidirbti“ konkuruos būrys patrauklių dalyvių – merginų ir vaikinų. Gintarė – energinga, linksma, gyva, temperamentinga mergina, Emerita – maloni, inteligentiška, iš gyvenimo gavusi skaudžių pamokų, išsiskyrusi, kukli. Jolanta Leonavičiūtė, jau spėjusi sulaukti žiniasklaidos dėmesio, – kaip kunkuliuojantis vulkanas. Šou kūrėjai sako, kad šią įspūdingų formų gražuolę puikiai apibūdina šūkis „Atėjau, pamačiau, nugalėjau“. Tiesa, ar ji jausis nugalėtoja projekte „Meilė ar pinigai?“, paaiškės TV3 eteryje.

Rodos, visada savimi scenoje pasitikinti „X Faktoriaus“ finalininkė Anžela atvykusi į Gran Kanariją nužvelgė savo konkurentes ir nusprendė, kad kova nelygi. Kaip Anželai seksis užkariauti gražuolio Žilvino širdį? O gal ji čia visai neieško meilės?

Šokėjas Marius Gaižauskas į karščiausią TV3 realybės šou atvyko ką tik išsiskyręs su savo mergina – nuplauti nuoskaudų. Išsiskyrimą geriausiai gydo nauji santykiai?

Kitas ieškantis laimės Gran Kanarijoje vyrukas – Martynas – kuklus, nedrąsus. Prieš projektą jis sakė važiuojantis užsidirbti pinigų, tačiau „Meilė ar pinigai?“ kūrėjai sako, kad įvykiai pasisuko visai kita linkme. Tuo tarpu Valerijus – Martyno priešingybė: savimi pasitikintis, užtikrintas, kad yra pakankamai žavus, ir įsitikinęs, kad gali užkariauti bet kurios merginos širdį.“

Žinoma, bene labiausiai Gran Kanarijos gyventojų, poilsiautojų ir, aišku, „Meilė ar pinigai?“ dalyvių žvilgsnius traukė aktorius ir modelis Žilvinas Tratas. Saloje vietinių vadintas tiesiog superžvaigžde, nuolat fotografuojamas, vaikinas savo elgsena, sprendimais ir pasisakymais traukte trauks prie ekranų TV3 žiūroves. Jas nustebins ir pramogų pasaulyje žinomas Laimonas Fergizas.

Karščiausias realybės šou „Meilė ar pinigai?“ – jau nuo liepos 14 dienos pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!