Astos Stašaitytės-Masalskienės televizinėje karjeroje – staigus šuolis
Parašė Zaliukas· August 15 2014 13:52:05
Praėjusio BTV sezono hitas „Yra kaip yra“ su savo rekordiniais reitingais įvarė baimės lyderiaujantiems nacionaliniams kanalams. Šį sezoną įspūdinga Astos Stašaitytės-Masalskienės, Gintarės Gurevičiūtės ir Giedriaus Drukteinio trijulė atvyksta užkariauti LNK eterio.

Populiarioji pokalbių laida „Yra kaip yra“ savo antrąjį sezoną pradės žiūrimiausios televizijos LNK eteryje. Laidos rengėjai džiaugiasi, kad pateisino žiūrovų lūkesčius. Nors jau nufilmuota apie 100 šios laidos serijų, laidos rengėjų komanda tikina, kad temų ir pašnekovų jie turi tiek daug, kad žiūrovams stebėti pokalbių laidas per LNK bus vienas malonumas.

„Galbūt karjeristams pasirodys keista, bet sužinojusi, kad laida „Yra kaip yra“ perkeliama iš BTV į LNK, sutrikau ir šiek tiek nuliūdau. Esu labai prieraišus žmogus. Permainos man patinka, priimu kaip iššūkį, bet sunkiai atsisveikinu su praeitimi. Kita vertus, tikrai džiugu, kad mūsų laida patikėta dar didesnei auditorijai“, - sako LNK žvaigžde tapsianti „Yra kaip yra“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė.

Asta džiaugiasi, kad BTV kanale liks ne tik jos širdis, bet ir laida „Sekmadienio rytas“. „Mūsų rytinės savaitgalių laidos šioje televizijoje skaičiuoja jau antrą dešimtį metų, todėl labai didžiuojamės, kad išsaugojome žiūrovus ir susidomėjimą“, - sako Asta.

Tai pirmas kartas žinomos laidų vedėjos karjeroje, kai ji ves laidą per žiūrimiausią televiziją. „Tiesa, kažkada, prieš maždaug šimtą metų, kanalui dar nepasivadinus LNK, iš Klaipėdos veždavome kasetę su laidos „Viskas!“ įrašu. Tada tai tikrai buvo neįtikėtinas karjeros šuolis, pripažinimas, nes iš vietinio „Baltikum“ kanalo buvome perkelti į tuo metu kultinę televiziją“.

Nuo šio televizijos sezono Astą per šalies televizijas žiūrovai išvys kone kasdien. „Per savaitę vesiu keturias laidas skirtingose televizijose. Sutinku. Daug. Bet kūrybinė grupė labai didelė ir patyrusi. Man tenka vien malonumas - bendrauti su žmonėmis“, - kvatojasi savo televizinės karjeros viršūnėje spindinti žavioji Asta Stašaitytė-Masalskienė.