LNK grupė stiprina „Info TV“ kanalą – nuo rudens čia bus rodomas „Dviračio šou“
Parašė Zaliukas· August 18 2014 11:52:07
Didžiausia ir žiūrimiausia šalyje LNK kanalų grupė, kuriai priklauso daugiau nei 30 procentų televizijos rinkos su kanalais LNK, BTV, TV1, „Info TV“, „Liuks!” ir LNK GO, prieš artėjantį sezoną stiprina sparčiausiai augančią grupės televiziją „Info TV“.

Per pastaruosius metus žinių ir publicistikos kanalo „Info TV“ žiūrimumas, atsiradus ilgiausiai šalyje naujienų laidai „Info diena“, kurią veda Rasa Tapinienė ir Viktoras Jakovlevas, TNS LT duomenimis, išaugo net šešis kartus. (Palyginti, 2012-ųjų kovą „Info TV“ auditorijos dalis buvo 0,5 proc., o 2014 rugpjūtį -3.3 proc.)

Kasdien „Info TV“ žiūri beveik 0,5 mln. žiūrovų, o per mėnesį ją įsijungia 1,7 mln. Nuo kanalo starto „Info TV“ išaugo daugiau nei dešimt kartų, ypač didelis augimas užfiksuotas šio rugpjūčio pradžioje, kai kanalas pasiekė savo rekordinį žiūrimumą – 3,3 proc. žiūrovų dalį.

LNK grupė priėmė sprendimą nuo naujojo sezono dar labiau sustiprinti šio žinių ir publicistikos kanalo turinį ir nuo rugsėjo 8-osios per „Info TV“ transliuoti kasdienę humoro laidą „Dviračio šou“.

„Intelektualaus humoro programa „Dviračio šou“ – tai laida, kuri visada remiasi informacijos srautu – politikos, ekonomikos, kultūros naujienomis, todėl nuo šiol yra integruojama į mūsų grupės kanalą „Info TV“, kuriam numatyta žinių ir publicistikos funkcija“, - sako LNK grupės programos direktorius Aivaras Prancūzevičius.

„Mūsų „Dviračio šou“ laida dienos naujienas atspindi per humoro prizmę. Labai konceptualu, kad nuo šiol „Info TV“ žiūrovai be rimtų žinių išvys ir linksmąsias. Kartais taip nutinka, kad mūsų žinios įvykius nušviečia kur kas atviriau ir aiškiau. Todėl 21 valandą vakaro, pasibaigus „Info dienai“, siūlau iš karto laukti „Dviračio“, - šypsosi jau daugiau nei dvidešimt metų televizijoje skaičiuojančios laidos „Dviračio šou“ vienas kūrėjų Haroldas Mackevičius.

„Pasirodo, reikėjo laukti dvidešimt metų, kol mūsų intelektuali laida atsidurs intelektualiame kanale. Jei gyvensim tokiais tempais, aukštosiose technologijose mažai ką pasieksim (juokiasi). Šiais laikais užtenka gero pusmečio, kad su analizais nustatytum, jog laida intelektuali. O štai reikėjo šitiek metų...“, - kaip visada į vatą žodžių nevynioja kultine tapusios laidos „Dviračio šou“ siela ir vedėjas Vytautas Šerėnas.

Nuo naujojo televizijos sezono žinių ir publicistikos kanalas „Info TV“ rodys ne tik naujienų laidą „Info diena“, humoro šou „Dviračio šou“, bet ir Ryčio Zemkausko vedamus „Pasivaikščiojimus“ ir kultūros laidą „Alchemija“.