Projekto „Ginklo broliai“ pristatyme TV3 žvaigždės taiklumu lipo ant kulnų kariškiams
Parašė Zaliukas· August 25 2014 12:15:08
Laukiant neeilinės TV3 premjeros – specialaus dokumentinio projekto „Ginklo broliai“ pasirodymo eteryje, šiandien projektas pristatytas žiniasklaidai. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ginklus į rankas paėmė dvi komandos: „Ginklo brolių“ dalyvių trijulė ir trys TV3 eterio žvaigždės.

Lazerinėje šaudykloje grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva, „Žvaigždžių dešimtuko“ vedėjas Vitalijus Cololo ir realybės šou „Meilė ar pinigai“ išgarsėjusi modelis Jolanta Leonavičiūtė, susibūrę į komandą, kaip įmanydami stengėsi įveikti priešininkus – „Ginklo brolių“ dalyvius karius Vitalijų Šavelo, Andrių Vaškelį ir Juliją Vosyliūtę.

Komandų po lengvo apšilimo laukė dvi rungtys. Pirmojoje teko iš 100 metrų atstumo į taikinius šaudyti automatiniu šautuvu G-36. Antroje – iš 15 metrų atstumo pataikyti pistoletais GLOCK-17.
Entuziastingai nusiteikę žinomi veidai, stengėsi iš visų jėgų. V. Cololo, norėdamas pranokti karius, net įsijautė į Rembo vaidmenį, tačiau iki pergalės žvaigždžių komandai šiek tiek pritrūko. Bendra pelnytų taškų suma po abiejų rungčių buvo 581:460 kariškių naudai.

Ypatingu taiklumu pasižymėjo L. Leonavičiūtė. Mergina prisipažino, kad jau yra šaudžiusi anksčiau ir ne bet kur, o Izraelyje. Patirtimi pasigirti galėjo ir V. Cololo – „Žvaigždžių dešimtuko“ vedėjas itin aktyviai ėmėsi užduoties, skubėjo skaičiuoti taiklius šūvius ir demonstravo savo telefone užfiksuotas nuotraukas iš ankstesnių apsilankymų šaudyklose.

„Ginklo brolių“ pristatyme projekto kūrėjas Daumantas Liekis atskleidė, ko žiūrovai sulauks specialiame dokumentiniame projekte. Nesurežisuota Lietuvos kariuomenės realybė žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje laukia pirmadienį, rugpjūčio 25 dieną, 19.30 val.

Tai pasakojimas, pagrįstas asmeninėmis bazinių karinių mokymų dalyvių emocijomis ir jų instruktorių sukurtomis nepatogiomis situacijomis. Kaip savanoriais nusprendusiems tapti vaikinams ir merginoms seksis prisitaikyti prie tikrųjų Lietuvos kariuomenės taisyklių? Projekto veiksmas vyks Rukloje, Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke. Čia atvykę savanoriai tris mėnesius bus negailestingai grūdinami ir ruošiami ginkluotam kontaktui su priešu. Tik labiausiai motyvuoti ir ištvermingiausi kariai sėkmingai baigs bazinius karinius mokymus ir prisieks Tėvynei.

Premjera „Ginklo broliai“ – rugpjūčio 25 dieną 19.30 val. tik per TV3!