Laura Imbrasienė: mano vaikai auga, o klausimų ne mažėja, bet daugėja
Parašė Zaliukas· August 26 2014 10:36:08
„Esu nepaprastai laiminga dviejų vaikų mama. Nors vaikų auginimas – didelė atsakomybė, kartu tai – galimybė mėgautis gyvenimu kiekvieną akimirką ir į pasaulį žvelgti kiek kitaip – daug paprasčiau nei mes, suaugusieji, įpratę. Tad drąsiai galiu teigti – kiekviena mano diena su vaikais kaskart atneša po rimtą iššūkį ir dozę gryniausios laimės!“ – taip savo kasdienybę apibūdina jau ketvirtąjį sezoną pradėsiančios TV laidos „Padėkime augti“ vedėja Laura Imbrasienė, visai neseniai pakeitusi įvaizdį.

„Mano vaikai auga, o klausimų ne mažėja, jų, atvirkščiai, – daugėja, tad noriu ir toliau kartu su žiūrovais dalytis tuo, ką žinau, išgirsti jų patarimų, drauge tartis ir atrasti“, – teigė Laura, kviesdama žiūrovus šeštadieniais prie arbatos puodelio įsijungti BTV televizijos kanalą. Būtent šiame kanale naująjį sezoną pradeda laida „Padėkime augti“.

Pasak laidos vedėjos, naujasis sezonas – ypatingas: „Esame subrendę kalbėti įdomesnėmis ir galbūt rimtesnėmis temomis, subrendę naujoms pažintims. Šį sezoną paliesime įvairias sritis – vaikų psichologinę raidą, streso valdymą, kalbėsime apie reabilitaciją, daug dėmesio skirsime vaikų skaitymui ir, žinoma, pramogoms. Mes vis dar tokie pat smalsūs ir aktyvūs, kaip ir visi keturmečiai.“

Laida prasideda jau šeštadienį, 10 val., per BTV televiziją. Kaip visuomet, ji bus gausi patarimų, konkursų, įdomių svečių ir pašnekovų, sveikatos ir kitų sričių profesionalų nuomonių bei tyrimų apie tai, kas svarbu auginant jaunąją kartą.