LNK seriale „Gyvenimo receptai“ vaidins Eglė Špokaitė
Parašė Zaliukas· September 03 2014 12:44:47
Meno gerbėjai Eglę Špokaitę pažįsta kaip garsią baleriną, kuriai žemai galvas lenkia net ir patys kritiškiausi meno vertintojai. Tačiau reikia pastebėti, kad Lietuvoje turime dvi žinomas Egles Špokaites. Aktorė, besifilmuojanti naujame lietuviškame LNK seriale „Gyvenimo receptai“, juokėsi, kad tai – jokia likimo ironija, o paprastas sutapimas.

„Nepriimu to, kaip kažkokio likimo pokšto. Suprantu, kad abi esame Eglės, abi – Špokaitės. Gal yra pasitaikę situacijų, kai spektaklio aktorių sąraše parašytoje pavardėje kažkas tikėjosi išvysti baleriną, bet dėl to aš kažkaip niekada nesukdavau galvos. Kurioziškiau būna, kai abi pasirodome vienoje scenoje“, - šypsojosi aktorė.

E. Špokaitė svarstė, kad tokiems sutapimams gyvenime nereikėtų skirti daug reikšmės. „O ką gali žinoti, gal turime ir dar vieną Dalią Grybauskaitę. Bet argi tai ką keičia“, - šyptelėjo ji.

Eglės vaidmuo seriale „Gyvenimo receptai“ – nepilnametės Monikos, kurios tėvai nusprendė skirtis minėdami savo 16-ąsias vestuvių metines.

„Nežinau, kaip galėčiau vertinti savo vaidmenį... Gal paliksiu tai serialo komandai ir žiūrovams? (šypsojosi) Jei atvirai, nebijau aš nei kritikos, nei kitų kalbų. Visada atsiranda tų, kurie tavo vaidmenį ir peiks, ir pagirs. Kol kas viskas dar tik procese, tačiau aš, kaip visada, tikiuosi geriausio“, - pozityviai apie vaidmenį atsiliepė E. Špokaitė.