LNK eteryje sezoną pradeda „24 valandos“
Parašė Zaliukas· September 04 2014 12:53:05
„24 valandos” pradeda dar vieną, naują sezoną. Šeimos dramos, kaimynų konfliktai, tikros ašaros ir dar dramatiškesnės, nesuvaidintos istorijos.

Žurnalistai Donata, Žilvinas ir Edita pasiruošę padėti nuskriaustiesiems, bet kuriame Lietuvos kampelyje. Nuo šiol net po tris istorijas - ketvirtadieniais ir penktadieniais 17.15 val. per LNK su Giedriumi Leškevičiumi!

Pirmojoje „24 valandų“ laidoje šią ketvirtadienio popietę matysite istoriją apie Neringą ir Mindaugą iš Raudonės kaimo, kurie dirbo pas ūkininką Algirdą. Sugyventiniams netiko, kad darbdavys už darbą sumokėdavo mėsa, todėl nutarė ieškotis darbo kitur. Algirdas supykęs nuplėšė porelės namo stogą ir išnešė visą šaldytuvo turinį.

Kitas siužetas apie ūkininkę Bronę iš Kaišiadorių rajono, Palomenės kaimo. Pensininkės gyvenimą nuodija daug kartų teistas sūnus, kuris vagia net iš savo motinos.

Trečioji istorija iš Graužėnų kaimo, Jurbarko rajono. Elena guodėsi, kad išnuomojusi savo namą Antanui, jį iškraustė tik su policijos pagalba, o savo turtą rado visiškai suniokotą.