Inga Valinskienė išvadino Katažiną Zvonkuvienę papūga
Parašė Zaliukas· September 05 2014 11:37:31
Jau rugsėjo 14 dieną, 19.00 val., LNK eteryje startuos galingiausias muzikinis projektas „Lietuvos balsas“, kurio vedėjai – Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, mokytojai – Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis, Inga ir Arūnas Valinskai, specialieji reporteriai – Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis.

Ką „Aklųjų perklausų“ metu teko išgyventi projekto dalyviams? Visą emocijų skalę – nuo jaudinimosi lipant ant scenos iki pergalės džiaugsmo ar pralaimėjimo kartėlio ašarų! O ką teko išgyventi projekto mokytojams?

„Zvonkui nerodykit šitos laidos!“ – juokiasi K. Zvonkuvienė, kuriai teko imtis gana moteriškų, seksualių gudrybių, bandant prisivilioti talentingą ir balsingą dalyvį į savo mokinių gretas.

Beje, dalyvis į K. Zvonkuvienės gudrybę sureagavo vyriškai: „Žmona apačioje stovi, atsargiai!“

Tuo tarpu dėl to paties talentingo dalyvio besikaunanti Valinskų pora buvo aštresnė – Arūnui ištarus repliką apie spalvingą trumputę Katažinos suknelę „atrodai kaip vaivorykštė“, Inga rėžė: „Papūga ji, ne vaivorykštė!“

Ką K. Zvonkuvienė tokio padarė, kodėl buvo išvadinta papūga ir kurį mokytoją pasirinko talentingasis „Lietuvos balso“ dalyvis, pamatysite jau pirmoje „Lietuvos balso“ laidoje rugsėjo 14-ąją!

„Lietuvos balsas“ šiemet – pats stipriausias: ypač moderni, atnaujinta scena, galingiausia garso ir šviesų technika, net 13 visa fiksuosiančių kamerų ir daugiau nei 20 lokacijų – nuo pagrindinės filmavimo aikštelės iki poilsio kambarių ir kiemelio mokytojams, visa „Teatro arena“ tapo „Lietuvos balso“ arena. Prie šio projekto šiemet dirba daugiau nei 300 pramogų ir televizijos verslo profesionalų.