Populiariajame TV3 seriale „Pasmerkti“ – naujausias ŽAS kūrinys „Randas“
Parašė Zaliukas· September 11 2014 23:07:16
Grupė ŽAS, kurios dainos jau neatsiejamos nuo kultinės trilogijos „Nemylimi. Svetimi. Pasmerkti“, ir šiame, naujajame TV3 televizijos sezone pradžiugino serialo „Pasmerkti“ gerbėjus. Kartu su naujuoju serialo sezonu ŽAS pristatė šviežutėlį, koncertuose dar nė karto negrotą kūrinį „Randas“. TV3 žiūrovai dainos ištrauką gali išgirsti pirmadienio–ketvirtadienio vakarais 21.00 val. prasidedant vis naujai „Pasmerktų“ serijai.

Prieš šešerius metus pasaulį išvydusio TV3 televizijos serialo „Nemylimi“ garso takelyje skambėjo ŽAS atliekama daina „Sapnų kulkos“. Kartu su serialu milžiniškai išaugo ir dainos populiarumas.

Žiūrovų pamėgtų herojų istorijos tęsinyje, kuris vadinosi „Pasmerkti 2“, serialo kūrėjai vėl pakvietė bendradarbiauti ŽAS. „Prisiminiau, kad stalčiuje turiu gerus žodžius, rašytus visiškai negalvojant apie serialą. Tačiau tarp serialo vyksmo ir to, kas surašyta ant popieriaus, buvo daug lygiagrečių. Taip atsirado daina „Du žodžiai“, – prisimena ŽAS narys Marius Berenis-Tru.

TV3 serialo „Pasmerkti“ trečiasis sezonas inspiravo ŽAS sukurti dainą „Randas“. „Ji nebuvo parašyta remiantis konkrečiais serialo įvykiais. Turėjau galimybę pasiklausinėti kūrėjų, kas vyks naujausiame „Pasmerktų“ sezone. Tačiau sąmoningai to nedariau, nes esu prisiekęs serialo gerbėjas, ir noriu kas vakarą pats sekti veiksmą prie televizoriaus ekrano, o ne viską sužinoti iš anksto“, – išduoda Tru.

Dainos „Randas“ žodžių autorius – M. Berenis. Muziką parašė kompozitorius Andrius Borisevičius. „Rando“ ištrauka jau skamba „Pasmerkti 3“ garso takelyje, o visą kūrinį serialo gerbėjai jau gali išgirsti ir internete.

„Pasmerkti 3“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!