A. Gadžijevas kurs pirmąją Lietuvoje konditerinę laidą
Parašė Zaliukas· September 11 2014 23:15:20
Moterų televizijos TV8 eteryje – unikali naujiena – pirmoji ir vienintelė šalyje konditerijos laida „Gardu Gardu“. Jau nuo rugsėjo 19 dienos žiūrimiausiu laiku – penktadienio vakarais 20.30 val. – čia desertus ruoš belgiško šokolado ambasadorius Lietuvoje Ali Gadžijevas ir profesionali konditerė Jekaterina Buldakova.

Gardumynų receptais besidalinantys desertų meistrai tvirtina, kad ši laida padarys Lietuvos moteris laimingesnes.

„Visos moterys mėgsta ruošti desertus, o dar labiau – jais gardžiuotis. Todėl norime parodyti, ką įspūdingo, bet nesudėtingo, galima pasiruošti namų sąlygomis. Yra daugybė gardumynų, kuriuos lengvai galima pasiruošti namie, tiesiog reikia žinoti esminius konditerijos principus. To ir pamokysime. Beliks tik pasigaminti, gardžiuotis ir šypsotis“, – pasakoja į televizijos ekranus grįžtantis Ali. Žinomas vyras stebina konditeriniais stebuklais ir savo įkurtoje šokoladinėje.

Jo porininkė Jekaterina – viena profesionaliausių konditerių Baltijos šalyse. Konditerijos meno ją mokė garsūs Prancūzijos konditeriai, jau daugiau nei 10 metų ji eksperimentuoja virtuvėje, kuria naujus desertų ir saldžių kepinių receptus. Televizijos eteris konditerei – naujas jos laukiamas darbas.

TV8 žiūrovėms Ali demonstruos konditerinius stebuklus iš šokolado, o Jekaterina išmokys pasiruošti gaivių, pastelinių spalvų ir skonių desertų. Specialiai atrinkti nesudėtingi gardumynai – kremų, pyragų, pyragaičių, tradicinių prancūziškų, itališkų, vokiškų desertų receptai džiugins kiekvieną moterį ir, žinoma, jos artimuosius.

Čia laukia ir patarimai, ką galima paruošti su šokoladu, riešutais, marcipanais, rudeninėmis sodo gėrybėmis, egzotiškais vaisiais ir lietuviškais obuoliais. Kiekviena laida turės specialią temą, kur netruks staigmenų – nuo specialių gardžių reportažų iš užsienio iki ypatingų svečių – ragautojų.

Išskirtinai gardi TV8 premjera „Gardu Gardu“ bus rodoma kiekvieną penktadienį 20.30 val., o kartojama šeštadienio rytais.