D. Siaurusaičio metamorfozės TV3 eteryje: iš Kosto į Kupstą
Parašė Zaliukas· September 17 2014 19:02:12
Naujajame TV3 sezone aktorių Džiugą Siaurusaitį žiūrovai išvydo ne įprastu romantiško mechaniko Kostios iš „Moterys meluoja geriau“ amplua, o lakstančio klinikos koridoriais, išsiblaškiusio rezidento Kupsto kailyje. Aktorius tapo pirmojo lietuviško komiško medicinos serialo „Rezidentai“ herojumi.

TV3 žiūrovai jau išvydo pirmas septynias serijas ir buvo kviečiami balsuoti – pareikšti nuomonę, ar toliau norėtų matyti serialą „Rezidentai“. Balsavimo rezultatai, reitingų duomenys ir atsiliepimai bus paskelbti netrukus.

Populiariausias visų laikų lietuviškas TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ tapo neatsiejamas nuo vieno ryškiausių personažų – Dž. Siaurusaičio įkūnijamo mechaniko Kostios. Internete ėmė plisti įvairūs Kostios juokeliai iš serialo. Dž. Siaurusaičio vedama TV3 laida „Opiumas liaudžiai“ taip pat neapsieina be šio personažo. Ko galima tikėtis iš aktoriaus kuriamo Kupsto personažo?

„Dar ankstoka kalbėti apie specifinius juokelius, nes dar mažai nufilmuota serijų. Dar nebuvo laiko išgryninti kokį nors unikalų juokelį. Na bet Kostia dabar jau Kupstas! Manau, lengva žiūrovams persiorientuoti“, – juokauja aktorius.

Vaidinti mediką aktoriui patinka, ir jam tai ne pirmas kartas karjeroje. Be to, kaip pasakoja pats Džiugas, ir įkvėpimo yra iš kur pasisemti. „Įsijausti į gydytojo vaidmenį man tikrai nebuvo sunku, nes šeimoje turiu mediką – savo tėtį“, – sako Dž. Siaurusaitis.

„Rezidentų“ filmavimo aikštelėje Džiugas susiduria ne tik su patyrusiais kolegomis, bet ir su naujais aktoriais, tokiais kaip Saulius Baltrūnas, Justina Žiogaitė. „Darbas su jaunais aktoriais nesukelia jokių problemų. Jie darbštūs, aktyvūs. Galiu pasakyti, kad kartais su vyresniosios kartos atstovais būna net sunkiau dirbti nei su jaunaisiais aktoriais“, – bendro darbo su jaunimu ypatybes atskleidžia aktorius.

TV3 komiškame medicinos seriale medikai pateikiami šaržuotai, negailima skoningo humoro. Kaip gydytojus vertina pastaruoju metu itin daug laiko „Baltijos Amerikos klinikoje“, kur filmuojamas serialas, praleidęs aktorius?

„Aš pažįstu daug gydytojų. Dauguma jų yra normalūs, – sako juokdamasis Džiugas. – Bet tokių personažų kaip „Rezidentuose“ tikrai galima atrasti nuėjus į bet kurią ligoninę. Gydytojai yra itin atsakingos profesijos atstovai, tad visiems atrodo, kad jie neturi humoro jausmo. O jie neretai jį turi kaip reta gerą!“ – pasakoja Dž. Siaurusaitis.

Pirmo lietuviško komiško medicinos serialo likimą nulems TV3 žiūrovai. Nuo rugsėjo 1 dienos jiems buvo parodytos pirmos septynios „Rezidentų“ serijos. Žiūrovai savo nuomonę pareiškė ir vertinimus pateikė vaizdo žinių portale „Žinios.lt“. Netrukus paaiškės balsavimų rezultatai. Jei jie bus palankūs, jau greitai žiūrovai išvys naujas serialo serijas.