Tėvas dukrai: „DNR testo nedarysiu, o jei teismas priteis alimentus – nemokėsiu“
Parašė Zaliukas· September 18 2014 15:16:17
Klaipėdos rajone Baičių kaime gyvenanti Daiva atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Keturių vaikų mama neturi už ką išleisti pirmokėlės į mokyklą, nes jos trijų sūnų tėvas jau miręs, o dukrytės tėtušis tėvystės nepripažįsta.

Šiai bėdai spręsti yra teisiniai būdai, tačiau čia „24 valandos“ susidūrė su dar neregėta problema – valstybės skirta advokatė dingo kaip į vandenį. Daiva jos niekaip neranda jau daugiau nei metai, tad nei teismo nei alimentų nėra.

Laidos žurnalistė Edita padirbėjo iš peties. Ne tik suorganizavo Daivai teisinę pagalbą, bet ir surado jos dukrytės tėvą. Tiesa, susitikimas buvo toks, kad pirmą kartą savo tėvą išvydusi mergaitė kažin ar norės jį kada nors pamatyti dar kartą.

Klaipėdietis Algis kategoriškai atsisakė pripažinti savo tėvystę. Jis pareiškė esąs nevaisingas ir su Daiva niekad nesimylėjęs, nors Daiva tikina puikiai prisimenanti ne tik laiką, bet ir vietą, kur užsimezgė judviejų dukros gyvybė. „DNR testo nedarysiu, o jei teismas priteis alimentus – nemokėsiu”, - nukirto Algis.

Širdį draskanti drama – „24 valandose” jau šią ketvirtadienio popietę 17.15 per LNK