„Pasaulis X“ vedėju tapo pripažinimą pelnęs aktorius S. Čiučelis
Parašė Zaliukas· September 24 2014 13:41:04
Jau spalio 3-ąją, penktadienį, 20.50 val. į „Lietuvos ryto“ eterį sugrįžtą atsinaujinusi „Pasaulis X“ laida su nauju vedėjų priešakyje. Protu nepaaiškinamus reiškinius nagrinėjančios laidos vairas patikėtas garbingu „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanotas Kauno dramos teatro aktorius Saulius Čiučelis.

Naujasis laidos vedėjas neslepia – jis pats ne kartą yra susidūręs su tokiais dalykais, kurie verčia į žmogų ir aplinkos reiškinius pažvelgti plačiau ir giliau. „Esu priverstas tikėti, kad viskas, kas vyksta šiame gyvenime, vyksta ne šiaip sau. Intuicija padiktuoja kuriamą personažą, o sapne matytas epizodas puikiai pasiteisina scenoje. Kodėl taip nutinka? Man visada rūpėjo ir rūpi atsakymas į šį klausimą, nors nežinau, ar norėčiau, kad kas nors į jį kada nors atsakytų“, – prisipažįsta naujas laidos vedėjas ir priduria, kad mistinė patirtis jam neleidžia abejoti tikėjimo stebuklais, neribota žmogaus pasąmonės galia.

Tuo abejoti neleis ir išskirtiniai naujo sezono laidos „Pasaulis X“ pasakojimai apie žmones, atsidūrusius žinojimo ir tikėjimo kryžkelėje, kai stebuklo regimybė gal ir kelia abejonių, bet stulbinama patirtis verčia tiesti kelią į neregimą pasaulį, kurio įvykiai neturi racionalių atsakymų. Jau pirmojoje „Pasaulis X“ laidoje – ar gali būti, kad numušto Malaizijos lėktuvo likimą lėmė Saturno planetos pragaištinga astrologinė analizė ir skaičius 7, kuris numerologijoje vadinamas fatališku?