Sandra Žutautienė „TV Pagalbos“ uniformą keičia į pramoginių šokių sukneles
Parašė Zaliukas· October 06 2014 12:16:20
TV3 televizijos laidos „TV Pagalba“ gelbėtojos Sandros Žutautienės žiūrovams pristatinėti nereikia. Energinga, entuziastinga gelbėtoja televizijos eteryje jau ne vienus metus sprendžia įvairiausias tautiečių bėdas. Gera žinia Sandros gerbėjams: žiūrovai ją greitai matys ne tik „TV Pagalboje“, bet ir didžiajame TV3 projekte „Šok su manimi“.

„Esu vyriausia dalyvė. Netrukus švęsiu Kristaus amžių“, – sako Sandra, kuri didžiąją savo laiko dalį iki šiol skyrė žurnalistiniam darbui „TV Pagalboje“ ir, žinoma, šeimai. Jos pomėgiai – piešimas tušu, knygų skaitymas ir rašymas. „Beje, anksčiau maniau, kad vienas iš mano hobių yra šokiai arba bent jau buvimas vietose, kur tai galima daryti, tačiau atėjimas į „Šok su manimi“ privertė realiai įvertinti situaciją, gebėjimus, ir suvokti, jog klydau“, – sako šypsodamasi gelbėtoja.

„Su sportiniais šokiais nebuvau susidūrusi niekada. Drąsiai galiu sakyti, jog tai – neišsipildžiusi mano vaikystės svajonė. Mokydamasi mokykloje šokau tėčio vadovaujamame kolektyve tautinius šokius, tačiau šiandien matau, jog Klumpakojo žingsneliai, dabar mokantis valso, rumbos ar kitų šokių, naudos neduoda, – aiškina juokdamasi Sandra. – Mano choreografiniai sugebėjimai labai riboti, primenantys „robotuko“ judesius, ir tai žino draugai, kolegos ir artimieji. Kai pirmą kartą pabandėme repetuoti su partneriu, jo veide iškart išskaičiau: „Teks laaaabai daug dirbti.“

„Nežinau, kaip reaguos žmonės, matydami mane ant parketo, bet tikrai žinau tai, kad į „Šok su manimi“ einu ne norėdama save parodyti, einu ne „elitą“ vaidinti, o atstovauti paprastiems Lietuvos žmonėms, su kuriais bendrauju kasdien, siekdama jiems įrodyti, jog kai labai nori, svajonės pildosi“, – apie savo motyvaciją dalyvauti TV3 didžiajame projekte sako Sandra.

„Esu realiai mąstantis žmogus, todėl žinau, kad jokių standartų, kalbant apie kūno formas, neatitinku. Nežinau, ar komisijoje bus Jurijus Smoriginas, bet jau dabar bandau nusiteikti kritiškam „tarkavimui“. Tiesa, ar labiau bijau, ar nebijau kritikos, sunku pasakyti. Aišku tik viena – jei Smoriginas bus ten, jis kritiškai išnarstys kiekvieną mano kaulelį, tik, kol iki jų prisikas, gali daug laiko praeiti“, – gero humoro nestokodama kalba S. Žutautienė.

Sandra džiūgauja: „Mano šokių partneris ir mokytojas Ernestas yra pats didžiausias pliusas šiame projekte. Jis – mano motyvacija ir įkvėpimas. Jis ištveria mano pykčio priepuolius, kai man nesiseka „susitarti“ su savo kojomis, rankomis ar visu kūnu. Jis mane kantriai moko, guodžia ir už mus abu tiki mano dar nesimatančiais sugebėjimais ant parketo. Jaučiu, kad kitos projekto dalyvės pavydės man partnerio, nes turiu geriausią!“

Ernestas Monginas – jaunas, ambicingas, šokį mėgstantis 22 metų vaikinas. Klaipėdos universitete jis studijuoja sportinius šokius, o kasdien po paskaitų skuba vesti sportinių šokių pamokų vaikams ir suaugusiems. „Tikiu, jog einu tinkamu keliu ir šokiuose atradau tikrąjį savo pašaukimą“, – sako „Žuvėdroje“ šokęs Lotynų Amerikos ansamblių Europos čempionas bei pasaulio vicečempionas.

Beje, vaikinas prisipažįsta, kad visą jo laisvalaikį suryja žvejyba: „Tai didžiulė mano aistra. Dėl jos galiu aukoti ir miegą, ir pasibuvimą su draugais, na, gal tik šokių – ne.“ Žvejybą profesionaliam šokėjui kuriam laikui teks pamiršti, mat artėjant „Šok su manimi“ premjerai Ernestas ir Sandra pluša repeticijų salėje.

S. Žutautienė juokauja: „Vienos repeticijos metu kone sulaužiau Ernestui nosį ir vos nesutrupinau kelių sąnarių. Tiesa, dėl to repeticijų nesumažėjo: įprastai susitinkame 5–6 kartus per savaitę, vakarais. Po įtemptos darbo dienos šokame, juokiamės, filmuojamės, analizuojame klaidas, vėl šokame. O šokame todėl, kad turime bendrą tikslą. Jį TV3 žiūrovams atskleisime per šokį jau labai greitai.“

Premjera „Šok su manimi“ – jau greitai naujame TV3 sezone „Gera kartu!“