R. Šakalytei-Jakovlevai – naujos pareigos televizijoje
Parašė Zaliukas· October 14 2014 15:42:45
TV3 žiūrovų pamėgta socialinės dokumentikos laida „TV Pagalba“, rodoma darbo dienomis 16.30 val., jau rytoj bus dvigubai ilgesnė. Negana to, nuo šio trečiadienio, spalio 15 dienos, „TV Pagalbos“ kūrybinę grupę papildo nauja narė – TV3 žiūrovams puikiai pažįstama Renata Šakalytė-Jakovleva.

Jau nuo šio trečiadienio „TV Pagalba“ bus ypač atsinaujinusi. Didžiausia naujovė laidoje – temos, kurių žiūrovai neišvysta „TV Pagalbos“ siužetuose. Jos nuo šiol bus gvildenamos laidos studijoje. Kaip tik čia R. Šakalytei-Jakovlevai patikėta vesti specialią naują rubriką, kurioje ji padės spręsti konfliktus, ieškos paramos ir pagalbos nukentėjusiems.

„Kaip ir visų kitų „TV Pagalbos“ komandos narių, Renatos misija bus išklausyti ir padėti. Tai ji darys būdama laidos studijoje. Renata – tinkamiausias eterio veidas naujai rubrikai, Ji yra žavi žmogiškomis savybėmis – nuoširdi, neabejinga kitų bėdoms, gebanti išklausyti ir mokanti ieškoti sprendimų“, – komentuoja laidos „TV Pagalba“ kūrėjai.

„Sutikau tapti tokio pobūdžio laidos dalyve, nes iki šiol dar neturėjau tokios patirties. Iš pradžių buvau įmesta kaip į balą kačiukas, kuriam sako „plauk“, tačiau atrodo, kad viskas išėjo gerai, manau, žiūrovai patys pažiūrės ir įvertins“, – apie naują amplua šypsodamasi pasakoja R. Šakalytė-Jakovleva.

Kalbėdama apie darbą, Renata prasitaria, jog nebijo konstruktyvios kritikos: „Nieko nėra blogiau, nei jokios reakcijos. Geriau pastaba, nei visiška tyla, nes tuomet atrodo, kad niekam neįdomu, ką tu darai.“

Ne tik apie naują etapą televizijoje ir sugrįžimą į TV3 eterį Renata pasakos jau šįvakar 21.00 val. laidos „VIP“ specialiame interviu. Nors sako nemėgstanti kalbėti apie asmeninį gyvenimą, įžymybių naujienų laidos „VIP“ žiūrovams ji bus atvira.

Pastaruosius metus R. Šakalytė-Jakovleva buvo paskendusi motinystės rūpesčiuose ir džiaugsmuose. „Kai moteris laukiasi, jai reikia labai daug poilsio. Aš tuo laikotarpiu labai daug miegojau, skaičiau ir ruošiausi tapti mama“, – prisimena į TV3 eterį sugrįžtanti žinoma moteris.

Paklausta, ar motinystę įmanoma suderinti su darbu, Renata atsako teigiamai: „Suderinti įmanoma, tačiau sunku. Jeigu atvirai, nelengva išvažiuoti visai dienai ir palikti dukrytę. Skauda širdį.“

11 mėnesių dukrelę Renata saugo nuo viešumos. Moteris džiaugiasi, kad kolegos žurnalistai ją supranta: „Aš labai tikiu savo kolegomis, fotografais, operatoriais. Iki šiol viskas buvo labai gražu. Jie paklausia ar gali fotografuoti dukrelę, o aš korektiškai atsakau, kad ne. Jie korektiškai atsitraukia.“

„Mano vaikas dar negali priimti sprendimų, todėl jos privatumu rūpinuosi aš. Kai dukrytė užaugs, galės pati nuspręsti – nori ji viešumos ar ne“, – dėsto Renata.

Specialus interviu su R. Šakalyte-Jakovleva – jau šį, antradienio, vakarą 21.00 val. laidoje „VIP“, o Renatos debiutas laidoje „TV Pagalba“ – trečiadienį 16.30 val. per TV3.

Įžymybių naujienos „VIP“ – antradieniais 21.00 val. per TV3!
„TV Pagalba“ – darbo dienomis 16.30 val. per TV3!