Renata Šakalytė-Jakovleva po motinystės atostogų gerbėjams paruošė siurprizą – ves net dvi laidas
Parašė Zaliukas· October 16 2014 11:27:30
Dar visai neseniai TV3 televizija pranešė, kad po motinystės atostogų į eterį sugrįžtanti Renata Šakalytė-Jakovleva gavo naujas pareigas socialinės dokumentikos laidoje „TV Pagalba“.

Ne paslaptis, kad visi moters gerbėjai laukė sugrįžtančios į TV3 žinių eterį, todėl kai kuriems atrodė keista, kad R. Šakalytė-Jakovleva karjerą tęs „TV Pagalboje“.

Vis dėlto, gerbėjų lūkesčiai pasiteisino. Naujienų portalui Alfa.lt TV3 komunikacijos projektų vadovė Erika Vyšniauskaitė teigė, kad jau lapkričio pabaigoje R. Šakalytę-Jakovlevą TV žiūrovai išvys ir žinių eteryje. „Renata tikrai ves ir žinias, į kurias po motinystės atostogų grįš lapkričio gale. „TV Pagalbos“ filmavimai vyksta netiesiogiai, todėl jokių sunkumų Renata nepatirs“, – teigė E. Vyšniauskaitė.

Laidoje „TV Pagalba“ R. Šakalytė-Jakovleva gavo vedėjos pareigas. „Kaip ir visų kitų „TV Pagalbos“ komandos narių, Renatos misija bus išklausyti ir padėti. Tai ji darys būdama laidos studijoje. Renata – tinkamiausias eterio veidas naujai rubrikai. Ji yra žavi žmogiškomis savybėmis – nuoširdi, neabejinga kitų bėdoms, gebanti išklausyti ir mokanti ieškoti sprendimų“, – komentavo laidos „TV Pagalba“ kūrėjai.