Vienos valso ritmu suksis „Šok su manimi“ poros ir... ekskavatoriai
Parašė Zaliukas· October 31 2014 12:41:24
To mūsų šalyje dar nebuvo: TV3 projekto „Šok su manimi“ šokėjų porų judesius atkartos... ekskavatoriai! Jau rytoj, ketvirtadienį, 10.30 val. Vilniuje laukia ypatingas reginys – buvusios „Skaiteks“ gamyklos užterštos teritorijos valymo darbų pradžios paskelbimas. Šį neeilinį įvykį vainikuos „Šok su manimi“ dalyvių porų ir ekskavatorių pasirodymas.

„Ekskavatoriai – nekasdienis dalykas. Penki ekskavatoriai ir „Šok su manimi“ poros, visi sukdamiesi vienu ritmu, sujungs tai, kas iš pirmo žvilgsnio, rodos, nesujungiama. Grakštūs šokėjai ir milžiniškos masyvios mašinos – ir vieni, ir kiti šoks. Juk projekte taip pat derinamos priešingybės – šokėjas profas ir visai kitos srities atstovas“, – intriguojančiai pasakoja „Šok su manimi“ choreografas Kęstutis Baranauskas.

„Kaip tik šiandien repetavom. Man labai smagu. Pirmą kartą statau tokią choreografiją, kur deriniesi ne prie žmogaus, o prie mechanizmo. Tie dideli sunkūs daiktai judės pagal muziką. Šiandien repetavome be muzikos, tačiau už garso takelį atsakingas Stano pažadėjo, kad rytoj skambės labiausiai ekskavatorių judėjimui ir atrodymui tinkamas – Vienos valsas“, – sako šypsodamasis K. Baranauskas.

Žinomas choreografas džiaugiasi, kad valdyti ekskavatoriams yra atrinkti tikri profesionalai: „Buvau nustebęs, kaip grakščiai gali judėti šios mašinos – ekskavatoriai man dabar primena transformerius, o ne griozdiškus mechanizmus.“

Premjera „Šok su manimi“ – jau greitai naujame TV3 sezone „Gera kartu!“