Margarita Drobiazko: „Povilas per minkštas šiam pasauliui“
Parašė Zaliukas· October 31 2014 13:09:02
Dailiojo čiuožimo žvaigždė Povilas Vanagas prisipažino, kad dažnai svajoja apie vaikus: jų norėtų turėti net penkis, tačiau šiuo gyvenimo tarpsniu džiaugtis tenka gyvūnais, kurių namuose visas būrys.

Šeimyniškas, jaukus, darbštus ir uždaras – taip apie savo vyrą kalba Povilo žmona Margarita Drobiazko. Ji leidžia suprasti, kad tokio vyro pavydėtų dauguma moterų: „Jis toks naminis žmogus. Jam nėra nieko geriau nei kapstytis sode, tvarkyti ir blizginti namus, ruošti gurmaniškus patiekalus.“

Intriguojantis pokalbis su M.Drobiazko ir P.Vanagu jau rytoj, spalio 31-ąją, 19.55 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“.

Pasirodo, ledo šokių profesionalas namie tampa žemišku šeimos vyru. Povilas prabangiuose namuose Maskvoje savo rankomis sumeistravo įspūdingą alpinariumą, pasodino visą obelyną, avietyną ir net ridikėlių lysvę. „Jam svetimas žvaigždžių pasaulis, jam nepatinka žiniasklaidos dėmesys. Išvydę jį namie, nustebtumėt: Povilas iš ledo šokių garsenybės pavirsta į ūkininką guminiais batais, purvinom kelnėm ir pirštinėm“, – apie savo vyrą pasakoja Margarita.

Paklaustas, ar jų šeima išties tokia ideali, kaip atrodo, P. Vanagas prisipažįsta, kad pykstasi tik dėl tvarkos ir darbo: „Aš esu pedantas, nekenčiu netvarkos, tad kartais pasiginčijam dėl to. Bet didžiausi konfliktai kildavo praeityje, kai per svarbias varžybas suklysdavau ar krisdavau ant ledo. Tada Margarita su manim nekalbėdavo ištisas dienas.“

Laidos „Kitoks pokalbis“ vinimi tapo Povilo žmonos prisipažinimas, kaip ji norėtų pakeisti mylimojo charakterį: „Povilas labai geras žmogus, visuomet padeda močiutėms pereiti gatvę, rūpinasi beglobiais gyvūnais, jis labai dėmesingas draugams. Bet kartais norėčiau, kad jis būtų tvirtesnis ir pakovotų už save. Jis šiam pasauliui per minkštas ir per geras.“ Po šios M. Drobiazko išpažinties Povilas neteko amo.

Keturiolika metų susituokusios poros išpažintis apie vienas kito silpnybes – laidoje „Kitoks pokalbis“ rytoj, penktadienį, spalio 31 dieną, 19.55 val. laidoje „|Kitoks pokalbis“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.