Ž. Žvagulio ryžtas: naujos piršlybos ir noras I. Starošaitę vesti bažnyčioje
Parašė Zaliukas· November 05 2014 12:49:06
Jau šį, trečiadienio, vakarą žiūrimiausiu laiku, 21.00 val., per TV3 startuoja naujas intriguojantis dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“. Premjera nestokos emocingų vaizdų: dainininkas Žilvinas Žvagulis viešai prisipažins, kad nori su savo žmona Irena Starošaite gyventi meilėje iki paskutinio atodūsio. Kaip tik dėl to žinomas vyras ims siekti įteisinti ne tik civilinę, bet ir bažnytinę santuoką.

Lietuvos pramogų versle žinomos poros Ž. Žvagulio ir I. Starošaitės šeimoje nestinga dramų – emocingi dainininkai vieną akimirką gali romantiškai pasinerti į savo namų perlinės vonios purslus, o jau kitą – aistringai ginčytis dėl to, kas ką veikė, kol Irena atostogavo.

Tiesa, kivirčai tik dar labiau pakursto romantiškus poros jausmus. Karštai savo žmoną mylintis Ž. Žvagulis ryžosi vienam svarbiausių žingsnių savo gyvenime – nusivesti Ireną prie altoriaus.

„Deja, taip jau nutiko, kad su Irena mes esame susituokę tik Santuokų rūmuose, o prieš Dievą aš tebesu vedęs savo pirmąją žmoną“, – situaciją TV3 žiūrovams šįvakar 21.00 val. aiškins Ž. Žvagulis ir pradės ilgą, nelengvą žygį Vatikano link, kad jo pirmoji bažnytinė santuoka būtų nutraukta ir jis galėtų prisiekti amžiną meilę I. Starošaitei.

Premjeros „Žvagulio klanas“ žiūrovai galės savo akimis pamatyti, kaip Žilvinas savo namuose susirinkusių draugų ir artimųjų akivaizdoje peršasi Irenai, ką ji atsako ir kaip jaunikio ketinimus vertina I. Starošaitės mama – Ž. Žvagulio anyta.

Jausminga, aistringa, nesurežisuota pirmoji „Žvagulio klano“ serija – jau šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. tik per TV3.

„Žvagulio klanas“ – trečiadieniais 21.00 val. tik per TV3!