Lenktynininko A. Juknevičiaus adrenalino kaina – sužlugusi šeima
Parašė Zaliukas· November 07 2014 22:53:11
„Žmona skaičiuodavo tuos šimtus ir milijonus, kuriuos skirdavau lenktynėms, o ne šeimai. Ji nesuprato kam man reikalingos tos pergalės. Dėl to neradome bendros kalbos“, – laidoje „Kitoks pokalbis“ prisipažįsta Dakaro ralio asas Antanas Juknevičius. Lenktynininkas atvirauja, kad visus pinigus investuodavo į automobilių sportą, o žmonai neskirdavo tiek dėmesio kiek automobiliams. Rytoj, lapkričio 7-osios, vakarą 19.55 val. „Lietuvos Ryto“ televizijos žiūrovų laukia itin atviras pašnekesys, kokios dramos vyksta lenktynininkų gyvenime.

Laidos svečias A. Juknevičius kol kas yra vienintelis lietuvis legendiniame Dakaro ralyje dalyvavęs net aštuonis kartus, o 2009 metais šiame ralyje jis užėmė net 25-ąją vietą. Tai pati aukščiausia vieta, kurią per visą lenktynių istoriją yra užėmę lietuviai. Tačiau Antanas laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei prisipažįsta, kad dėl tokių lenktynių, greičio ir pergalių paaukojo šeimyninę laimę.

Koks gyvenimas su automobilių lenktyninku? Laidos „Kitoks pokalbis“ herojus tokio sutuoktinio nelinkėtų nei vienai moteriai. Azartas, adrenalinas, amžinas pergalių troškulys ir neslėpkime – rizika bet kada pakliūti į autokatastrofą… O kas lieka tokio adrenalino fanato žmonai?

Dabar Antano širdyje nauja moteris – Justina. Laidos vedėją A. Kilkuvienę sportininkas nustebino papasakojęs, kad vos susipažino su Justina ją įspėjo: „Aš jai pasakiau, kad nebūsiu tas tradicinis vyras, kad jai teks susidurti su dėmesio stoka ir kad dar kartą vesti bei susilaukti vaikų neplanuoju.“

„Kitoks pokalbis“ apie netradicinį santykių modelį, ekstremalius pasimatymus ir laisvės pojūtį su netrukus Dakaro ralyje startuosiančiu A. Juknevičiumi – rytoj, lapkričio 7-ąją, penktadienį, 19.55 val. laidoje „Kitoks pokalbis“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.