„Išsipildymo akcijos“ finalinį koncertą ves net penkios žvaigždžių poros
Parašė Zaliukas· November 21 2014 02:00:08
Jau dvyliktus metus gyvuojanti socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ jau kitą šeštadienį, lapkričio 29 dieną, 19.00 val. visus kvies į gerumo kupiną finalinį koncertą. Šių metų renginys bus ypatingas: ne tik suvienys daugybę geros valios žmonių kilniam tikslui – padėti likimo nuskriaustiems vaikams, bet ir kartu įvairiuose Lietuvos miestuose įžiebs įspūdingas Kalėdų egles bei paskelbs Kalėdų laukimo pradžią.

„Išsipildymo akcijos“ koncerto tiesioginėje transliacijoje per TV3 bus jungiamasi su įvairiais šalies miestais, kurie palaiko akciją ir kurie tą patį vakarą įžiebs savo Kalėdų egles. Lapkričio 29 d. visus miestiečius į centrines miestų aikštes kvies burtis Vilnius (Katedros aikštėje), Tauragė, Telšiai ir Švenčionys.

Šią ypatingą transliaciją, gerumu vienijančią visą Lietuvą, ves net penkios žvaigždžių poros. Pagrindiniai „Išsipildymo akcijos“ koncerto vedėjai – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Justinas Jankevičius su TV3 žiūrovais sveikinsis iš televizijos studijos. Teletiltu kilnią akcijos misiją iš Vilniaus Katedros skleis ir Renata Šakalytė-Jakovleva su Nagliu Šulija, linkėjimus iš Tauragės siųs Audrė Kudabienė ir Egidijus Knispelis, Švenčionyse eglutės įžiebimo lauks Eglė Kernagytė-Dambrauskė ir Alvydas Unikauskas, o iš Telšių miesto aikštės sveikinsis Beata Nicholson ir Vitalijus Cololo.

Tiesioginiame TV3 eteryje „Išsipildymo akcijos“ finaliniame koncerte gražiausius pasirodymus ir šilčiausius linkėjimus akcijos herojukams dovanos šalies muzikinės scenos žvaigždės: Violeta ir Vilius Tarasovai, Vaidas Baumila, Linas Adomaitis, Rosita Čivilytė, Karina Krysko ir Anika, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Evelina Sašenko, Kąstytis Kerbedis, Rūta Ščiogolevaitė, Girmantė Vaitkutė Anžela, Žygis, Martynas Kavaliauskas, choras „Ąžuoliukas“ ir kt.

„Išsipildymo akcija“ kviečia aukoti jau dabar telefonu: 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka 10 litų). SEB banko klientai kviečiami papildomai prisidėti kuriant vaikų gerovę – už kiekvieną jų atsiskaitymą kortele SEB bankas 1 centą iš savo lėšų skirs „Išsipildymo akcijos“ fondui. Prekybos centruose „Maxima“ jau pasirodė specialus žaisliukas – „Išsipildymo akcijos“ arkliukas. Lėšos, surinktos už šį žaislą, keliauja į šių metų akcijos fondą.

„Išsipildymo akcijos“ finalinis koncertas – lapkričio 29 dieną 19.00 val. tiesiogiai per TV3!