„Šok su manimi“ dalyviai filmavosi klipe, įkvėptame Norvaišų archyvinės juostos
Parašė Zaliukas· November 21 2014 12:55:54
Jau nuo gruodžio 6 dienos TV3 žiūrovai nekantriai lauks šeštadienio vakarų, nes 19.00 val. ant atsinaujinusio „Šok su manimi“ penktojo sezono parketo suksis įspūdingos ekrano žvaigždžių ir profesionalių šokėjų poros. Aktyviai besiruošdami startui projekto dalyviai filmavosi specialiame klipe, kurį įkvėpė lietuviškos šokių pasaulio legendos.

Naujas projekto anonsas buvo filmuojamas tame pačiame prabangiame viešbutyje, kur neseniai ilsėjosi ir treniravosi „Šok su manimi“ dalyviai. Ypatingame, retro stilistika alsuojančiame anonse filmavosi trys dalyvių poros: modelis Jolanta Leonavičiūtė ir šokėjas Marius Gaižauskas, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas ir jo partnerė Jomantė Dapkevičiūtė bei dainininkė Greta Lebedeva su partneriu Andriumi Kandeliu.

Anonso idėją inspiravo „Šok su manimi“ legendinių šokių trenerių – projekto teisėjos Jūratės Norvaišienės ir jos vyro Česlovo Norvaišos – archyvinė juosta. Projekto dalyviams įsijausti į legendinių šokėjų „aukso amžių“ padėjo projekto stilistės Kristinos Mališauskienės sukurtos suknelės ir plaukų stilistės Silvijos Grušnienės šukuosenos.

„Šok su manimi“ – nuo gruodžio 6 dienos šeštadieniais 19.00 val. per TV3!