TV žiūrėjimo rekordininku tapęs vilnietis atskleidė, kas buvo sunkiausia
Parašė Zaliukas· November 24 2014 23:05:18
Vakar, sekmadienį, buvo pasiektas televizijos žiūrėjimo rekordas. Vilnietis Eugenijus Šatas TV3 kultinius serialus nepertraukiamai išžiūrėjo 50 valandų.

Šio ypatingo įvykio startas pasirinktas neatsitiktinai: lapkričio 21 diena – Pasaulinė televizijos diena. Iš kelių šimtų anketų buvo atrinkti trys drąsuoliai. Penktadienio popietę trijulė patogiai įsitaisė prie televizoriaus ekrano Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Panorama“ specialiai jiems įrengtoje erdvėje. Dalyviams buvo transliuojama speciali naujausių TV3 kultinių serialų programa.

Pirmasis iš rekordo siekimo pasitraukė vaikinų muzikos grupės „Rollikai“ narys Jurijus Veklenko. Ištvermingai laikęsis iki sekmadienio ryto, rekordo siekimą nutraukė ir 23 metų vilnietis Emilis Dubovičius. Tikslą – nepertraukiamai žiūrėti televiziją net 50 valandų pasiekė vienintelis E. Šatas.

Nugalėtoju tapęs vilnietis, virėju-kulinaru dirbantis, Eugenijus džiaugėsi savo avantiūra. Rekordininką pasveikino, diplomą ir prizus įteikė grupės „Kitokios“ dainininkės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva, kurią netrukus išvysime projekte „Šok su manimi“.
„Sunkiausia buvo iškentėti ryte, nes mano organizmas pripratęs naktį nemiegoti. Dažniausiai einu miegoti paryčiais, todėl metas apie 5.00−7.00 val. ryto man buvo pats sunkiausias“, – prisipažino rekordininkas.
Vaikinas atskleidė, kad iš visų žiūrėtų serialų jam labiausiai patiko „Nematoma riba“ („No limit“): „Kodėl? Nes jame yra ir humoro, ir veiksmo, ir juoko, ir ašarų – visko po truputį ir tolygiai.“

Įvykio vietoje budėjusi rezidentė Ieva Laukytė sakė, kad galimybė pasiekti rekordą priklauso nuo dalyvių pasiruošimo, nuo jų motyvacijos, nusiteikimo. „Kodėl laimėjo šis dalyvis? Jis stengėsi valgyti atitinkamai, ne visą maisto porciją iš karto, o per kelis kartus. Neapsunkino skrandžio – apsunkintas skrandis mus visus traukia prie miego. Jis visą laiką planavosi ką darys, buvo labai motyvuotas, nusiteikęs išlikti iki galo“, – komentavo I. Laukytė.

Rekordo siekimą visą parą tiesiogiai transliavo videožinių portalas „Žinios.lt“. Interviu su laimėtoju TV3 „Žinių“ reportaže žiūrovų laukia jau šįvakar 18.30 val.