Animacinėje premjeroje – J. Svirnelytės antrininkė
Parašė Zaliukas· November 27 2014 12:35:52
Jau šį penktadienį, lapkričio 28 dieną, 19.30 val. TV3 eteryje – premjera: Oskarą laimėjusi animacinė nuotykių komedija „Karališka drąsa“ (Brave). Pasaulį sužavėjusią juostą pristato populiariųjų animacinių filmukų „Aukštyn“, „Žuviukas Nemo“ ir „Wall-E“ kūrėjai. Lietuvos žiūrovus žavės „Karališkos drąsos“ siužeto vingiai, o labiausiai – pagrindinė herojė ugniaplaukė princesė Merida. Ji – tarsi animacinė TV3 Žinių žurnalistės, „Dienos komentaro“ vedėjos Jolantos Svirnelytės versija.

Žinoma moteris, paklausta ar ji pati įžvelgia savo panašumų su ugniaplauke princese Merida, šypsosi: „Vos pasirodžius šio filmo anonsui kine, draugai ėmė erzinti, kad eisim žiūrėti filmo, kuriame „suvaidinau“.“

„Kad esu panaši į tą mergytę, yra sakęs visas būrys draugų. Pokštaudami jie man siuntinėjo ir jos nuotraukas, ir filmo ištraukas, o kai kurie net primindavo konkrečias istorijas, kaip aš elgdavausi, ir panašiai, – pasakoja žurnalistė. – Buvau tikinama, kad esu tokia nutrūktgalvė kaip princesė Merida. Matyt, viskas dėl mano karatė ar Tailando bokso treniruočių, o kai dar tapau medžiotoja... Buvo galima sakyti, kad ir šaudau kaip ji. Ir šiaip esu spontaniška ir visokių netikėtų dalykų prisimąstau. Dabar jau lyg ir nurimo tie sugretinimai.“

J. Svirnelytė sako, kad žiūrėti filmus, tarp jų – ir animacinius, jai labai patinka: „Kartais aplinkiniams gal ir juokinga, tačiau įdomesnius animacinius filmus tikrai pasižiūriu.“ Žurnalistei jau šį penktadienį bus puiki proga vėl išvysti ugniaplaukės princesės nuotykius animaciniame filme „Karališka drąsa“. Premjera visų TV3 žiūrovų laukia 19.30 val.

Šis animacinis filmas nukels mus į viduramžių Škotiją, atskleis jos papročius, magiją ir neįtikėtinas istorijas. Stambiojo Škotijos karaliaus Ferguso dukra Merida – puiki lankininkė, drąsi ir savarankiška mergina. Ši nuktrūkgalvė princesė sulaužo ilgametę tradiciją – ji nenori susižadėti su peršamu jaunikiu. Dėl to visoje šalyje kyla sumaištis. Nuėjusi pasitarti pas ragana, Merida netyčia paverčia savo mamą... meška. Toks nutikimas tikrai ne juokas, tad princesė turės parodyti, kiek drąsos iš tiesų ji turi, ir panaikinti šį užkeikimą, kol ne per vėlu.

„Karališka drąsa“ kaip geriausias metų animacijos filmas 2012 metais susižėrė tris prestižinius apdovanojimus: Oskarą, Auksinį gaublį ir BAFTA apdovanojimą.

„Karališka drąsa“ – penktadienį 19.30 val. per TV3!