Marius Jampolskis: „Tarp vyro ir moters niekada nebus lygybės“
Parašė Zaliukas· November 28 2014 19:14:05
„Aš tikiuosi, nesu panašus į idiotą, kuris sakytų, kad moters vieta virtuvėje“, – laidos „Kitoks pokalbis“ vedėjai Aušrai Kilkuvienei rėžė aktorius Marius Jampolskis. Jis prisipažino, kad jaučiasi nesuprastas dėl ne per seniausiai žiniasklaidoje nuskambėjusių frazių, kuriose aktorius neva pasisakė prieš moteris karjeristes.

Laidoje „Kitoks pokalbis“ M. Jampolskis prisipažino manantis, kad tarp vyro ir moters niekada nebus lygybės. „Aš nematau dėl to nieko blogo. Juk vyras niekada negimdys vaikų, aš pats niekada neįlįsiu į moters kailį, lygai taip pat kaip ir moteris nežinos, ką reiškia būti vyru. Tai ką? Dabar žmonai negaliu atidaryti durų ir praleisti jos pirmos? Čia jau nelygybė?“ – stebėjosi aktorius.

Žmona Renata, pasak Mariaus, jam yra tobula moteris: jai šeima svarbesnė už karjerą, ji visą dėmesį skiria vyrui ir – tai Mariui svarbiausia – niekada jam nemeluoja. „Mano darbe yra tiek netikrumo, tad jeigu man reikėtų su tuo gyventi ir namuose, neištverčiau. O aš melą labai gerai jaučiu ir pastebiu.“, – sakė aktorius.

Marius Jampolskis laidos vedėjai A. Kilkuvienei šį tą atskleidė apie intrigų bei konkurencijos pilnus teatro užkulisius. Anot aktoriaus, teatre reikia derintis prie valdžios, reikia atsižvelgti į jos ne visuomet racionalius reikalavimus, o kartu sutarti su kitais aktoriais ir juos išklausyti.

„Šitaip laviruoti kartais išties sunku. Va taip aktoriai ir prasigeria, – M. Jampolskis neslėpė, kad jų gyvenimas nėra rožėmis klotas, ir pridūrė, jog ypač sunku humoro žanro atstovams: – Scenoje turi atiduoti save visą.

Įsivaizduokit, žmogus ant scenos turi juokauti valandą ar dvi, dėti visas pastangas, kad publika juoktųsi ir išeitų patenkinta. Po spektaklio humoristas lieka tarsi išsunktas, asmeniniame jo gyvenime humorui ir gerai nuotaikai vietos nebelieka.“

Konkurencijos pilni kino bei teatro užkulisiai, gyvenimas su menininku, šeimos židinio puoselėjimas ir vyro bei moters vaidmuo santuokoje – apie visa tai „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ jau šį penktadienį 19.55 val.