Garsus prodiuseris Rolandas Skaisgirys: aš buvau valkata!
Parašė Zaliukas· December 05 2014 18:04:07
„Taip aš esu garbėtroška. Man visada reikia dėmesio“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ prisipažino garsus televizijos serialų prodiuseris Rolandas Skaisgirys. Tačiau vyras pridūrė, kad toks buvo visada, esą jo neišlepino gera finansinė padėtis ir populiarumas.

R.Skaisgirys tikino, kad apskritai pinigai ir prabanga jam nėra svarbūs. Jis žino, ką reiškia neturėti pinigų, ką reiškia dirbti nuo ryto iki vakaro purviniausius darbus. Pasirodo, garsiam prodiuseriui jaunystėje teko padirbėti ir taksi vairuotoju bei anglių kasėju. „Aš buvau valkata, taip mane ir vadino“, – atskleidė R. Skaisgirys.

„Ne paslaptis, kad aplinkui pilna jaunų, dailių, turtų siekiančių merginų. Iš kur žinojai, kad Vaida ne tokia?“, – prodiuserio paklausė laidos vedėja. Vyras sakė, kad tikrinti žmonos nereikėjo. Jis atviravo, kad galbūt Vaidai labiau reikėjo tikrinti ir pasiryžti santuokai su pagarsėjusiu lovelasu ir vakarėlių liūtu: „Manau tai ji turėjo daugiau šansų nudegti nei aš.“

Prodiuseris pasakojo, kad susilaukti vaiko virš keturiasdešimties buvo labai teisingas ėjimas, nes jaunystėje buvo per daug pašėlęs, jam labiau rūpėjo vakarėliai, draugai ir linksmybės: „Abejoju ar turėdamas vaiką dvidešimties, būčiau buvęs geras tėtis. Santuoka mane pakeitė, matyt atėjo metas, kai nurimau, kai norisi po darbo lėkti ne į vakarėlį, o pas žmoną ir sūnų.“

Atviras pokalbis su Rolandu Skaisgiriu jau šį penktadienio vakarą, 19. 55 val.. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“.