Klubinės kultūros atstovai šoks ir gros, siekdami padėti likimo nuskriaustiems vaikams
Parašė Zaliukas· December 12 2014 12:27:39
Jau rytoj, gruodžio 12 dieną, klubinės muzikos gerbėjų laukia tradicinis, „Išsipildymo akcijos“ įkvėptas, vakarėlis „The DJ‘s 2014“. Šokių muzikos hitų radijas „Power Hit Radio“ ir „Modessthe Sound“ geriausius klubinės muzikos atlikėjus ir didžėjus suburs jau trečiąjį kartą.

„The DJ‘s“ renginio organizatoriai rytoj, penktadienį, 22.00 val. kviečia į naktinį klubą „Grand Club Lietuva“ (Vokiečių g. 2, Vilnius). Kilnaus tikslo suvienyti klubinės muzikos atlikėjai kūrinius atliks gyvai. Muzikantai atsisakė savo honorarų – visi drauge jie sukurs gražiausią metų klubinį renginį, įvykdydami kilnią misiją.

Prie projekto prisidės ir didžėjai, ir visi, kurie apsilankys „The DJ‘s 2014“ renginyje, nes visos lėšos, surinktos už bilietus, bus skiriamos „Išsipildymo akcijai“.

Penktadienį „The DJ‘s“ publikos laukia šiemet debiutavęs „Aka“, populiarusis duetas „Dapa Deep“ kartu su vokaliste Monika M, dainininkas Soliaris, „Power Hit Radio“ laidos „Artas Clubbing“ vedėjas Artas, „Power Partyzone“ rezidentai „Deep Down“, Janler bei pats Modessthe Sound. Pasirodys ir lietuvių „Meska Music“ atstovai Paul Monroe bei Saxtone, taip pat – agentūros „Roayl Talent Management“ šokėjai.

Vakarėlio organizatorius Modestas Žilionis, žinomas „Modessthe Sound“ vardu, sako, kad „The DJ‘s 2014“ renginyje pasirodysiančių atlikėjų sąrašas, kaip visada, ilgas: „Juos atrenku atsižvelgdamas į populiarumą, į tai, ar jų kūrinius dažnai girdime „Power Hit Radio“ radijo stoties eteryje – daugelis penktadienio vakaro svečių yra ne kartą su savo kūriniais patekę į „Power Top 15“.“

Socialiai atsakingiausia TV3 televizija ir SEB bankas „Išsipildymo akciją“ organizuoja jau 12 metų. Akcijos įkvėpti klubinės kultūros atstovai vakarėlį „DJ‘s“, skirtą padėti likimo nuskriaustiems vaikams, rengia jau trečius metus iš eilės. Pirmuose dviejuose vakarėliuose apsilankę melomanai paaukojo per 7000 litų.

Plačiau apie penktadienio renginį.

Šokių muzikos hitai – tik per „Power Hit Radio“!

„DJ's 2014“ – jau rytoj, penktadienį, 22.00 val. klube „Grand Club Lietuva“!