TV3 kviečia atsisveikinti su litu ir pasitikti eurą „Naujametinėje keitykloje“
Parašė Zaliukas· December 12 2014 12:30:28
Lemtingą Naujųjų metų naktį, kai kalendoriuje 2014-ieji virs 2015-aisiais, mūsų šalyje įvyks dar vienas negrįžtamas – valiutos – pokytis. Atsisveikinsime su litu ir pasitiksime eurą. O, kad tą padarytume ne tik teisingai, bet ir labai linksmai, paskutinę metų naktį, gruodžio 31-ąją, tereikia visiems vieningai įsijungti TV3 televiziją, mat jos eteryje veiks „Naujametinė keitykla“.

Pinigų keitimo misiją „Naujametinėje keitykloje“ vykdys garsiausios šalies pramogų pasaulio žvaigždės – dainininkai, aktoriai, humoristai. Tik TV3 eteryje veiksianti „Naujametinė keitykla“ bus atsakinga už garbingą atsisveikinimą su litu ir nepriekaištingą naujos valiutos – euro – pasitikimą. Žinoma, ši „keitykla“ bus atsakinga ne bankui, o žiūrovams, todėl joje galios savos, originalios taisyklės.

Oficialus „Naujametinės keityklos“ kursas bus 3,4528 medinio arklio į 1 medinę žalią ožką. „Keityklos“ sklandų darbą prižiūrės „geriausi finansų ekspertai“, „habilituotais infliacijos ir defliacijos analitikais“ save pristatantys humoristai Raimondas Bingelis, Džiugas Siaurusaitis, Vitalijus Cololo ir Mindaugas Papinigis. Ketveriukė žada, kad „keitykla“ keis ne tik litus į eurus, arklį į ožką, o senus metus – į naujus, bet ir kur kas daugiau.

„Taip, artėjant Naujiems metams, visiems tik viena mintis galvoj: „Kaip tuos pinigus pasikeisti?“ Bet mes įtikinsim, kad svarbiausia – pradėti pokyčius nuo savęs. Tokia ir bus mūsų „Naujametinės keityklos“ misija“, – žada R. Bingelis.

„Patikėkit, Naujųjų metų išvakarėse šioje keitykloje pamatysite tokių pasikeitimų, kokių net sapnuose nesapnavote...“ – mįslingai intriguoja Dž. Siaurusaitis.

TV3 paskutinė šių metų misija – išlydėti litą, todėl „Naujametinės keityklos“ televizijos žiūrovai išvys daug netikėtų svečių pasikeitimų ir apsikeitimų. Kai kurios įžymybės atsiskleis toli gražu ne savo amplua. Laukiant 2015-ųjų įžengimo, skambės iki šiol negirdėtos garsiausių lietuviškų šlagerių versijos, paruoštos išskirtinai šiai progai.

„Naujametinės keityklos“ prodiuserė Jurga Pukenytė tikina: „Norintiems žinoti tikrąją situaciją apie valiutos pasikeitimą, vienintelis pasirinkimas – paskutinį metų vakarą įsijungti TV3.

O nekantriausiems žiūrovams – specialus vaizdo įrašas iš „Naujametinės keityklos“.

„Naujametinė keitykla“ – gruodžio 31 dieną tik per TV3!