„Šok su manimi“ gerbėjams – galimybė laimėti kelionę į Los Andželą
Parašė Zaliukas· December 12 2014 12:33:58
TV3 televizijos didžiojo šeštadienio projekto „Šok su manimi“ žiūrovai jau nuo rytojaus, gruodžio 13 dienos, 19.00 val. galės dalyvauti žaidime ir laimėti kelionę į Ameriką! Kelionės tikslas – Los Andželas.

Įspūdingą prizą „Šok su manimi“ žiūrovams įsteigė TV3 projekto rėmėjas milijonierius iš Kalifornijos – pažinčių svetainės „Matchmillion.com“ įkūrėjas Aaronas Perezas.

Amerikietis savo verslo ateities planus sieja su Lietuva. Mūsų šalyje A. Perezas jau lankėsi ne vieną kartą: „Lietuviai – įdomūs ir protingi žmonės, kuriems didesnės galimybės gali atsiverti vakaruose.“

Aaronas mano, kad jo įsteigtas prizas – puiki galimybė „Šok su manimi“ gerbėjams pamatyti JAV, Los Andželą, praplėsti akiratį, susipažinti su nauja aplinka bei naujais žmonėmis. Kaip tik su tuo susijęs ir amerikiečio verslas.

„Matchmillion.com“ – pažinčių portalas, skirtas ieškantiems savo antros pusės. Jis ypatingas tuo, jog suteikia galimybę susirasti antrąją pusę bet kuriame pasaulio krašte. Šioje interneto platformoje tikrosios meilės ieško milijonieriai arba ypač pasiturinčios, karjeros aukštumų pasiekusios, sėkmingos, bet vienišos asmenybės – vyrai ir moterys. „Santykių užmezgimas internete – seniai nebe naujiena. Nenuostabu, kad šia galimybe naudojasi daug dirbantys ir sau po saule vietą jau išsikovoję žmonės. „Matchmillion.com“ padeda jiems susirasti savęs vertą antrąją pusę“, – pasakoja A. Perezas.

Norėdami dalyvauti žaidime, „Šok su manimi“ žiūrovai turės padaryti du paprastus dalykus: pirmiausia – tiesioginio TV3 eterio metu, šeštadieniais nuo 19.00 val., balsuoti už patikusią „Šok su manimi“ dalyvių porą projekto portale, o tada – registruotis pažinčių portale.

Vienam laimėtojui atiteks septynių dienų trukmės kelionė dviem asmenims, įskaičiuojant gyvenimą 4 žvaigždučių viešbutyje bei šventinę vakarienę. Laimėtojas bus išrinktas burtų būdu.

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3!