Komikė Violeta Mičiulienė prabilo apie skaudžias skyrybas
Parašė Zaliukas· December 12 2014 12:37:50
Kokios kančios slepiasi už juoko kaukės, laidai „Kitoks pokalbis“ atskleidė garsi humoristė Violeta Mičiulienė. Trupės „Ambrozija“ narė „Lietuvos ryto“ televizijos laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei sakė, kad jos iš pirmo žvilgsnio linksmybių kupiname gyvenime būta tokių „juodų dienų“, jog nesinorėjo pakilti iš lovos. Atviras ir nuoširdus pokalbis su komike apie skyrybas ir nepriteklių – jau rytoj, penktadienį 19.55 val. per „Lietuvos ryto“ TV.

Anot Violetos, sunkiausia buvo, kai po dešimties santuokos metų liko viena su dviem vaikais ant rankų. „Buvo mėnesių, kai neturėjau nei vieno spektaklio, nei vieno renginio, pinigų taip pat nebuvo“, – pasakojo Violeta. Prisiminusi subyrėjusią santuoką, humoristė pripažįsta pati pridariusi nemažai klaidų: „Man atrodė, kad mano laimė tai yra mano vyro laimė, kad aš turiu daryti viską vardan jo. Taip save ir pamiršau“, – prisipažino V. Mičiulienė.

Tiesa, moteris iširusią santuoką stengiasi prisiminti geruoju. Pavyzdžiui, begalę juoko jai iki šiol kelia santuokos diena. Ši diena sutapo su svarbaus egzamino universitete data, tad Violeta vos nepražiopsojo ceremonijos santuokų rūmuose, nes užtruko laikydama egzaminą. „Tekėjau avėdama skolintus batus, vyras, rodos, taip pat buvo pasiskolinęs kostiumą. Visi vėlavo, buvo chaosas. Aš iš egzamino bėgte bėgau. Neįsivaizduoju, kaip aš viską tądien iškentėjau“, – juokėsi humoristė.

O jei atsirastų princas ant balto žirgo, ar Violeta pasakytų jam „taip“? Humoristė suabejojo. Ji paaiškino, kad iki šiol jos širdis laisva, nes laikosi požiūrio, kad jei pirmą kartą nepavyko, tai ir nereikia. „Be to, kol sūnūs buvo maži, draudė man susirasti naują vyrą“, – pajuokavo. Jaunėlis net kartą pareiškė mamai, kad parsives širdies draugą, šis bus nuridentas nuo laiptų.

Tiesa, kai paaugo, sūnūs kartą bandė mamai surasti naują vyrą. „Įsivaizduokit, stoviu namie su chalatu, išgirstu durų skambutį, atidarau duris, o ten toks purvinų statybininkų būrelis. Pasirodo, sūnus pakvietė netoliese dirbusią brigadą pas mus pietauti, nes tikėjosi, kad galbūt išsirinksiu vieną iš jų į vyrus“, – kvatojo humoristė.

„Juokas pro ašaras“ – taip galima apibūdinti linksmosios humoristės gyvenimo istoriją. Apie Violetos skyrybas, nepriteklių, nedarbą ir gyvenimą provincijoje – jau šį penktadienio vakarą 19 val. 55 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.