Per LNK – pirmą kartą Lietuvoje visa „Hario Poterio“ saga
Parašė Zaliukas· December 19 2014 01:43:13
Po itin sėkmingo rudens ir žiemos sezono LNK dėkoja savo ištikimiausiems žiūrovams už meilę ir dovanoja ypatingą šventinę programą „Superkalėdos“.

Šv. Kučių vakarą ketvirtus metus iš eilės žiūrovai išvys jau tradicine tampančia šventinę laidą „Valanda su Rūta. Kūčios“. Specialiai papuoštoje studijoje vakarą kartu su laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūte pradės trys dominikonų vienuoliai - broliai Pijus, Bernardas ir Lietuvoje gyvenantis prancūzas MarcAntuanas.

Po „Valandos su Rūta. Kūčios“ televizija rodys „Balso deivių“ koncertą su geriausiomis šalies vokalistėmis V.Genyte, R.Čivilyte, V.Riaubiškyte, N.Šiaudikyte, J.Jegorova ir R.Ščiogolevaite.

Pirmąją Kalėdų dieną – dar vienas premjerinis koncertas, tai Irūnos Puzaraitės ir Mariaus Jampolskio „Jubiliejinės „Auksinio dueto“ Kalėdos“. Šio koncerto metu Marius ir Irūna pristatys naujausius teatralizuotus pasirodymus ir dainas, o populiariausius kūrinius, su kuriais duetas pasirodė projekte „Žvaigždžių duetai“, atliks jų draugai R.Rudokas ir V.Genytė, Ž.Žvagulis ir I.Starošaitė, Radži ir E.Jakštytė, „Čilinam“ ir Natalija Bunkė, Č.Gabalis ir aktorė L.Rastokaitė, „Pop ladies“, „Studentės“, Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė.

Antrąją šventų Kalėdų dieną „KK2 Penktadienis" žiūrovus kvies į stebuklingą pasakų pasaulį. Irūna virs Raudonkepuraite, Žygimantas - Bebenčiuku, Ugnė - Ledo karaliene, o Tomas - pasakotoju. Specialius vaidmenis atliks visi studijos svečiai: Ingrida Kazlauskaitė vaidins katytę, jos šuo - pelytę, Vudis ir Grūdas virs stebuklingais elfais, N.Bunkė - Snieguole, Mia - nuotaka, „Patruliai“ - vilkais, Katažina - auksine žuvele. Apie tai, kas 2015-aisias laukia Lietuvos ir mūsų garsenybių pasakos astrologė N.Valaitytė-Volmer.

Per šias superkalėdas pirmą kartą televizijų istorijoje LNK parodys visą „Hario Poterio“ sagą, iš viso aštuonis filmus, tarp kurių – per televiziją nerodytas, paskutinis šios serijos filmas „Haris Poteris ir Mirties relikvijos II“.

Tarp šventinių LNK premjerų – filmai „Naujieji metai Niujorke“, „Kalėdų istorija 2“, „Smagios Haroldo ir Kumaro Kalėdos“, „Kalėdų senelio slaptoji tarnyba“, „Pagirios Tailande“, „Kaip atsikratyti boso?“ , taip pat žiūrovų pamėgti „Prekybos centro kietuolis“, „Denis – grėsmė visuomenei“, „Pagirios Las Vegase“, „Žvėrelių maištas“, „Katės ir šunys“, „Katės ir šunys 2. Kačių kerštas“, „Marmadukas“. Ypatingai Naujametei nakčiai televizijos žvaigždės filmuojasi muzikinėje pasakoje „Raudonkepuraitė, Darius ir Girėnas“.