Siaubo filmų bijanti dainininkė Anžela visai nakčiai žengė į apleistą mišką
Parašė Zaliukas· December 24 2014 13:29:38
Antrąją šv. Kalėdų dieną 21.10 val. TV3 žiūrovams per kūną bėgios šiurpuliukai žiūrint siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ trečiąją dalį. Į tamsų mišką žengs trys žinomos merginos: dainininkė, „X Faktoriaus“ finalininkė Anžela Adamovič, realybės šou „Tik nesakyk mamai“ ir „Mano geriausia draugė“ dalyvė Nastia Ivanova ir tituluota gražuolė – „Mis Aukštaitija 2013“ Justina Ieva Steponavičiūtė.

Kas į naktinį mišką priviliojo Lietuvos pramogų pasaulio atstoves? Siaubo realybės šou kūrėjai neslepia – nekantriai spėliojo, kaip reaguos žinomos merginos išgirdusios, kad į jų laibus kūnus gali kibti aštrūs šunų dantys.

Apie laukiančias užduotis merginos sužinojo tik atsidūrusios miške ir akis akin sutikusios „Pasiutusių šunų“ vedėją Mindaugą Rainį.

„Gyvenime nesu mačiusi nė vieno siaubo filmo! Aš tiesiog negaliu jų žiūrėti – mane iš karto apima panika“, – vis dar netikėdama, į kokią avantiūrą pakliuvo, šnabždėjo Anžela.

„Vaikystėje esu dalyvavusi daugybėje skautų stovyklų – juk šie įgūdžiai man gali praversti?“ – bent kokią smulkmeną apie artėjančią naktį iš vedėjo bandė išpešti jau keliuose realybės šou sudalyvavusi Nastia.

„Panos, ar pasiskiepijusios nuo erkių?“ – savo ir komandos draugių saugumu susirūpino gražuolė iš Panevėžio Justina Ieva.

Deja, projekto vedėjas ir prodiuseris M. Rainys trijulės nenuramino, sakydamas: „Erkės – tai dar tik žiedeliai...““

Merginos dar niekada nebuvo susidūrusios su tokiu siaubu, kokį teko ištverti „Velnio namais“ vadinamame miške. Dar nuo Antrojo pasaulinio karo miške užsilikęs apleistas bunkeris, senas raudonas, nieko gero nežadantis, „Moskvičius“ ar iš pažiūros nieko įtartino neslepiantis vienišas miško namelis – kuri užduotis privers merginas spiegti iki užkimimo?

TV3 žiūrovai jau spėjo įsitikinti, kad kartais dalyvių baimė stebinčiam iš šalies sukelia nuoširdų juoką, tačiau šį kartą žvaigždės neslėps nei ašarų, nei drebančių rankų, ir jau tikrai nesidrovės klykdamos lėkti per mišką kur akys mato...

Siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ – jau šį penktadienį 21.10 val. per TV3 ir TV3 Play!