LNK šou „Supermiestas“ grįžta su Jogaila Morkūnu
Parašė Zaliukas· December 24 2014 13:33:36
Galingas, Lietuvos miestus suvienijantis televizijos projektas „Supermiestas“ jau nuo sausio grįžta per LNK. Į kovą už supermiesto titulą stoja Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Telšiai, Plungė. Atskirą komandą sudarys į Lietuvą sugrįžę išeiviai arba kitataučiai, gyvenantys Lietuvoje. Ši komanda simboliškai vadinis „Intermiestu“.

Vienas pirmųjų prie „Supermiesto“ komandos prisijungė renginių organizatorius ir laidų vedėjas Jogaila Morkūnas. Po dviejų metų pertraukos į televiziją grįžtantis Jogaila į pergalę ves sostinės komandą.

„Esu trečios kartos vilnietis, dievinu Vilnių. Nekenčiu kaimo, turėjau sodybą, ačiū Dievui, sudegė. Toliausiai, kiek važiuoju nuo Vilniaus – tai į oro uostą“, - juokiasi J. Morkūnas.

Pasak Jogailos, jis nori parodyti, koks puikus Vilnius yra su jo žmonėmis, kultūros gyvenimu ir pramogų verslu.

Jogaila turi atsakymą, ir kodėl vilniečiai vangiai balsuoja TV projektuose, dažniausiai geriausiųjų titulus atiduodami Klaipėdai, Kaunui ar kitiems mažesniems miestams. „Vilniečiai stengiasi semtis gyvenimo koncertų salėse, muziejuose, gatvėse, gyvai, o ne žiūrėdami televiziją. Kad Vilnius nieko nelaimi, tai fenomenas, prasilenkiantis su logika. Gal šįkart taip nebus?“, - klausia Jogaila.

Vilniaus miesto kapitonas atviras – į televiziją jis grįžta po dviejų metų, pailsėjęs ir pasisėmęs naujų minčių, fantazijų, gal net pasiilgtas žiūrovų.

„Būna laikas sustoti, padaryti pauzę. Gerai, kad tai suvokiu. Televizija – mano laisvalaikis, ne darbas, ne pajamų šaltinis. Todėl tai turi būti malonumas. Tikiu, kad „Supermiestas“ bus malonus laisvalaikis. Puikus laisvalaikis man ir puikus laisvalaikis žiūrovams“, - sako Vilnių į pergalę vesiantis Jogaila Morkūnas.