„Naujametinėje keitykloje“ – J. Tvarijonaitės vestuvių metinės ir „gražiausias šalies žmogus“
Parašė Zaliukas· December 30 2014 22:37:01
Jau rytoj, gruodžio 31-ąją, paskutinę šių metų naktį nuo 22.00 val. TV3 eteryje garsiausios šalies pramogų pasaulio žvaigždės vykdys svarbiausią – pinigų keitimo – misiją. „Naujametinė keitykla“ bus atsakinga už garbingą atsisveikinimą su litu ir nepriekaištingą naujos valiutos – euro – pasitikimą.

Čia galios savos, originalios taisyklės: oficialus valiutos kursas bus 3,4528 medinio arklio į 1 medinę ožką, sklandų darbą prižiūrės „geriausi finansų ekspertai“, „habilituotais infliacijos ir defliacijos analitikais“ prisistatantys humoristai Raimundas Bingelis, Džiugas Siaurusaitis, Vitalijus Cololo ir Mindaugas Papinigis.

Retai viešumoje pasirodanti J. Tvarijonaitė į „Naujametinės keityklos“ filmavimą atvyko su savo vyru. Skambant gražiausioms dainoms, pora ne tik palydėjo senuosius metus ir pasitiko naujuosius, bet ir šventė svarbią asmeninę šventę – 2 metų sutuoktuvių sukaktį. Prieš dvejus metus pora vestuvių žiedus sumainė Tenerifėje, Ispanijoje. „Naujametinės keityklos“ svečiai, susirinkę žvaigždės sveikino Jurgitą, linkėjo jai laimės.

Ypatingą nuotaiką skleis ir ožkos metais gimę žinomi žmonės: dainininkas Rytis Cicinas, laidos „Beatos virtuvė“ kūrėja Beata Nicholson, „Šok su manimi“ komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas.

TV3 žiūrovai įsitikins – J. Smoriginas labai džiaugėsi apsilankęs „Naujametinėje keitykloje“ ir didžiavosi gimęs ožkos metais. Beata savo ruožtu visiems ožkos metais ginusiems linkėjo laimės, o R. Cicinas į sceną pakvietė „Lietuvos gražiausią žmogų“. Kas jis, kas jį tokiu titulavo, TV3 žiūrovai sužinos jau rytoj, paskutinę metų naktį, 22.00 val. „Naujametinėje keitykloje“.

Belaukiant „Naujametinės keityklos“, TV3 kviečia nuo 19.00 val. vakarą leisti su komiku Olegu Surajevu ir jo laida „Metų akcentas“, o 22.00 val. stebėti specialią šventinę laidą „Žvagulio Naujieji“, kurioje paaiškės ar įvyks garsiosios Žvagulių poros – Irenos ir Žilvino – tuoktuvės bažnyčioje.

„Naujametinė keitykla“ – gruodžio 31 dieną 22.00 val., tik per TV3!