Į eterį sugrįžta populiarusis, analogų neturintis, projektas „Šuolis“!
Parašė Zaliukas· January 12 2015 13:02:16
Žiūrimiausia televizija TV3 šiuos metus pradeda su daugybe staigmenų žiūrovams. Eteryje – nauji užsienio filmai ir serialai, lietuviškas komiškas medicinos serialas „Rezidentai“, nauja turkų melodrama „Meilės bangos“, atsinaujinęs „Žvaigždžių dešimtukas“, o jau netrukus prie TV3 ekranų trauks į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas.

„Kai žvaigždės krenta, reitingai kyla!“ – šis šūkis pirmajame „Šuolio“ sezone buvo pateisintas su kaupu. Drąsiausios šalies įžymybės krito tiesiai į vandenį iš neįtikėtino aukščio ir demonstravo kvapą gniaužiančius triukus kaip tikri profesionalai. Tyrimų bendrovės TNS LT duomenimis, net 25,9 proc. šalies bendros žiūrovų auditorijos rinkdavosi „Šuolį“. Iš viso projekto pirmąjį sezoną per TV3 pasižiūrėjo kone 2 milijonai žiūrovų (1,747 mln.). Kiekvieną sekmadienį „Šuolis“ karaliavo tarp populiariausių dienos laidų 1−2 vietose.

Jau netrukus TV3 tiesioginiame eteryje laukia įspūdingojo „Šuolio“ antrasis sezonas. Lietuvos žvaigždės atliks šuolius nuo 3, 5 ir net 7,5 metro aukščio bokšto bei tramplynų. Jie atliks ir sinchroninius šuolius, dalį jų ir su profesionalais.

„Šuolyje“ savo treniruotus kūnus, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir kvapą gniaužiančius triukus pasiryžo parodyti ir dėl pergalės kovoti vienuolika itin skirtingų, ypač drąsių žmonių – pramogų ir mados pasaulio, sporto, šokių, teatro, muzikos, humoro žvaigždžių.

TV3 atskleidžia kelias pavardes iš itin intensyviai besitreniruojančių dalyvių. Tai muzikos atlikėjas Sezer Saylik (DJ Sezzy), dainininkė Daina Bilevičiūtė, gražuolė, „Mis Publika 2013“ Elita Citovičiūtė, dainininkė Vita Jakutienė. Kitų intriguojančių dalyvių pavardės bus atskleistos netrukus.

Kada naujasis šou pasirodys TV3 eteryje − kol kas neatskleidžiama. Belieka laukti ir spėlioti, kurios Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio įžymybės apsitemps maudymosi kostiumėlius ir išdrįs susirungti šuoliais nuo tramplynų ir bokštų. Teks kristi iš labai aukštai! Kam pavyks atlikti įspūdingus salto, o kas tėkšis į vandenį pilvu, pamatysime jau netrukus.

TV3 primena, kad „Šuolis“ – ne tik linksma pramoga, bet ir svarbią prevencinę, edukacinę misiją atliekantis projektas. Čia dėmesys bus skirtas ne tik projekto dalyviams, bet bus parodyta ir Lietuvos plaukimo pasiekimų istorija, šou teisėjaus plaukimo čempionai, bus skatinamas mokymas plaukti ir aiškinama, kuo gali baigtis neatsargus elgesys vandenyje.

Vienas naujausių ir populiariausių pasaulyje televizijos šou „Šuolis“ sukurtas Nyderlanduose, išpopuliarėjo ir D. Britanijoje, Australijoje, Amerikoje, Argentinoje, Kinijoje, Prancūzijoje, Libane, Norvegijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir kt.

Projekto „Šuolis“ antrasis sezonas – jau greitai per TV3!