Greta Lebedeva prasitarė apie karjeros planus
Parašė Zaliukas· January 12 2015 13:11:20
Dainininkei, lengvuoju kultūrizmu užsiimančiai Greitai Lebedevai idealių kūno linijų ir lankstumo galėtų pavydėti daugelis. Tai – reguliarių treniruočių rezultatas. Savo sugebėjimus gražuolė sutiko parodyti komiško medicinos serialo „Rezidentai“ specialiame projekte „Sveikai ir linksmai su Rezidentais“.

Žiūrovų simpatijas pavergęs serialas „Rezidentai“ į eterį sugrįžta jau šiandien. Projekto „Sveikai ir linksmai su Rezidentais“ tikslas – priminti žiūrovams, kad net ir namie, žiūrint televizorių, valandas galima praleisti ne tik linksmai, bet ir aktyviai bei sveikai. Taigi, kol rodoma reklama, serialo herojai ir kviestinės žvaigždės kviečia sportuoti!

Įvairių pratimų ryškiausias Lietuvos įžymybes mokys serialo „Rezidentai“ režisierius bei pagrindinis aktorius Ramūnas Rudokas, serialo gerbėjams žinomas kaip Daktaras Naudžiūnas. Tačiau ne viskas klostysis pagal jo planus – kai kurios įžymybės neteks žado, išvydę Naudžiūną. Žiūrovų laukia ne tik naudingi sporto pratimai, bet ir daugybė kurioziškų situacijų.

Projekto pirmąja heroje tapo G. Lebedeva. Išvydusi Naudžiūną, ji vos neužvožė daktarui per galvą, tačiau galiausiai pasidavė žaviojo daktaro kerams: šis ne tik stetoskopu klausėsi gražuolės širdies balso, bet ir padėjo Gretai atlikti raumenų tempimo pratimus.

Dainininkė su malonumu sutiko filmuotis projekte: „Sportuoju daug ir jau ne vienus metus. Sportavau profesionaliai, bet dabar jau nebe. Tiesa, artimiausiu metu ketinu tapti trenere, tad sportas galbūt vėl taps pagrindine mano veikla.“

Pasak Gretos, profesionalo pagalba bei patarimai sportuojant yra labai svarbūs. Kitu atveju sportuodamas žmogus gali pasidaryti daugiau žalos, nei naudos: „Su treneriu, žinoma, geriau, nes būna, kad atrodo, jog žinai pratimą, bet nebūtinai tu jį atlieki taisyklingai. Todėl trenerio pagalba yra labai svarbi.“

Paklausta, ką apie Gretos asmeninius trenerius mano jos gyvenimo draugas, sportininkas Aleksandras Kazakevičius, mergina tik šypteli: „Mano treneris yra pripažintas geriausiu fitneso treneriu Lietuvoje, jis žinomas taip pat ir pasaulyje. Jis puikus profesionalas. Tad Aleksas tikrai nepavydi.“

Kaip G. Lebedevai sekėsi sportuoti su naujuoju savo treneriu – „Rezidentų“ daktaru? Kokie pikantiški garsai netyčia pasigirdo iš gražuolės lūpų, prisiartinus Naudžiūnui? Atsakymai – specialiame projekto „Sveikai ir linksmai su Rezidentais“ filmuke, kurį jau šįvakar žiūrovai išvys per TV3.

Rytoj televizijos žiūrovų laukia daktaro Naudžiūno ir aktoriaus Mindaugo Papinigio sporto pamokėlė. M. Papinigis, pasirodo, kur kas švelnesnis nei jo kuriami personažai.